5 способів додати рингтон на iPhone

  1. Як завантажити рингтон на свій iPhone за допомогою мобільної версії iTunes

Офіційний і найзручніший спосіб додати новий рингтон на ваш iPhone-це знайти і купити його в великому каталозі звуків iTunes прямо на вашому мобільному пристрої. Але у цього варіанту є і свої недоліки: вам доведеться заплатити, і ви не зможете редагувати готові рінгтони, а також додавати власні звуки зі сторонніх джерел.

Щоб купити мелодію дзвінка в iTunes, перейдіть в розділ "Налаштування & quot; → & quot; Звуки" → " мелодія дзвінка" → " Магазин звуків". Вибирайте свої улюблені мелодії і платите за них. До речі, для навігації по звуковому каталогу iTunes зручніше використовувати стороннє додаток Tuunes.

Після покупки аудіофрагменту ви можете відразу ж налаштувати його на якість сигналу виклику, натиснувши кнопку"зробити мелодію дзвінка за замовчуванням & quot;у спливаючому вікні. Він також буде доступний у списку рингтонів у налаштуваннях звуку на iPhone. У тому ж меню ви можете натиснути кнопку"завантажити всі куплені звуки & quot;, щоб повторно завантажити куплені Мелодії дзвінка після переустановлення системи або зміни пристрою.

  1. Як додати мелодію дзвінка на ваш iPhone за допомогою ПК

Цей метод складніший, ніж попередній, і вимагає комп’ютера. Але це абсолютно безкоштовно.

Якщо у вас є ПК з Windows або Mac з macOS Mojave або більш ранньою версією операційної системи, ви можете передавати рінгтони на свій iPhone через iTunes. Для цього потрібно підключити смартфон до комп’ютера, вибрати його в iTunes, перетягнути рінгтони у вікно програми і виконати синхронізацію.

На комп’ютерах Mac з macOS Catalina і новішими версіями контент синхронізується через Finder, але розділу з рингтонами немає. Для передачі рингтонів використовуйте стандартне музичне додаток.

Після підключення за допомогою кабелю iPhone з’явиться на бічній панелі в розділі "пристрої". Вам потрібно буде тільки вибрати його і перетягнути рінгтони у вікно програми. Повідомлень не буде, але нові рінгтони з’являться в налаштуваннях звуку на смартфоні.

В обох випадках рінгтони повинні бути в форматі M4R. Ви можете використовувати ці безкоштовні сервіси для обрізки і перетворення аудіофайлів.

  1. Як додати мелодію дзвінка на ваш iPhone за допомогою програми GarageBand iOS

Стандартна програма GarageBand-це єдиний спосіб зробити будь-який аудіофайл рингтоном на iPhone без комп’ютера і iTunes. Не дуже просто, але безкоштовно.

Якщо GarageBand відсутній на вашому пристрої, ви можете завантажити програму з App Store.

Це дозволить вам обрізати і встановити в якості виклику практично будь-який файл з пам’яті iPhone, який не захищений від копіювання. Тут ви знайдете покрокові інструкції.

Якщо на iPhone немає відповідних музичних файлів, ви можете завантажити їх безкоштовно різними способами.

  1. Як завантажити рингтон на свій iPhone за допомогою iOS-додатків для створення рингтонів і настільного клієнта iTunes

В App Store є програми з безкоштовними колекціями звуків, підібраних спеціально для ролі Мелодії дзвінка. Встановивши цю програму на свій iPhone, ви можете завантажити необхідні елементи з його каталогу і при необхідності відредагувати їх-наприклад, обрізати довжину або додати вицвітання.

Через обмеження iOS ці програми не дозволяють встановлювати аудіофайли в якості Мелодії дзвінка. Але у кожного з них є просте ілюстроване керівництво, яке допоможе вам перетворити вибраний звук в мелодію дзвінка за допомогою комп’ютера (як описано в другому абзаці цієї статті).

Ви можете спробувати одну з наступних програм. Вони практично нічим не відрізняються, крім інтерфейсу і діапазону звуків.

Ці програми можуть показувати дратівливу рекламу, але вам не доведеться за неї платити.

  1. Як додати мелодію дзвінка на ваш iPhone за допомогою стороннього файлового менеджера на вашому комп’ютері

Якщо ви не хочете возитися з iTunes і "музикою", ви можете зробити те ж саме за допомогою однієї з численних програм для передачі контенту і резервного копіювання пристроїв iOS. Наприклад, використовуючи ці популярні утиліти:

Давайте подивимося, як додати мелодію дзвінка за допомогою iMazing. По-перше, вирізати і конвертувати аудіофайли в M4R за допомогою будь-якого з цих сервісів. Потім встановіть додаток і підключіть iPhone до комп’ютера за допомогою кабелю. Тепер вам просто потрібно вибрати розділ"Рінгтони & quot; на бічній панелі і перетягнути готові рінгтони у вікно .

Текст оновлено 1 лютого 2021 року.

Загрузка ...
PriceMedia