У власників Tesla свято. Обіцяна рік тому настройка рінгтонів запрацювала — від крику і блеяння кози до туалетного гумору

Tesla продовжує радувати власників фірмових електромобілів новими можливостями завдяки оновленням програмного забезпечення. На честь зимових свят в автомобілях Tesla з’явилася функція під назвою "Бумбокс".

Елон Маск оголосив про це рік тому, сказавши, що електромобілі Tesla скоро будуть оснащені налаштовуваними звуковими сигналами і звуками водіння.

Функція Бумбокс дозволяє транслювати вибрані звуки на вулицю за допомогою вбудованих зовнішніх динаміків. Як часто буває з оновленнями Tesla, Інновація поєднує в собі реальну утиліту з "непереборним" гумором. Користувач може вибрати різні звуки і мелодії замість традиційних нудних звуків, таких як виття, цапина кровотеча і навіть кілька варіантів випромінювання кишкового газу. Судячи з відгуків на форумі Tesla, автолюбителі просто в захваті від цього "подарунка" на свята.

Зверніть увагу, що"пердеж на вимогу " Або"пердеж за сигналом " в шести варіантах для"внутрішнього " використання в автомобілі доступні з 2018 року, тепер ви можете порадувати"туалетним & quot; гумором оточуючих та інших учасників дорожнього руху. Тим не менш, ви можете завантажити свої власні мелодії і звуки.

Нова функція працює тільки в моделях з вбудованими динаміками, виробництво яких почалося у вересні 2019 року.

Загрузка ...
PriceMedia