Авіасимулятор Microsoft Flight Simulator отримав підтримку VR

Microsoft і студія Asobo оголосили про випуск оновлень до симулятора польотів Microsoft Flight Simulator, які додали в гру підтримку гарнітур віртуальної реальності. З їх допомогою ви зможете ще глибше зануритися в роль пілота.

*&Quot; активність і залученість спільноти симуляторів допомогли нашій команді визначити наш підхід до побудови віртуальної реальності. Наші користувачі залишаються цінними партнерами в міру того, як ми продовжуємо розвивати, вдосконалювати і додавати нові можливості нашого симулятора. Ми вирішили включити VR в симулятор польотів Microsoft завдяки прямому зворотному зв’язку з гравцями і з нетерпінням чекаємо подальших відгуків про те, як ми можемо поліпшити гру", — сказав Йорг Нойман, наш провідний розробник.

Режим VR в симуляторі польоту Microsoft безкоштовний. Microsoft і Asobo Studio включили підтримку шоломів Windows Mixed Reality (у тому числі HP Reverb G2), Oculus, Valve і HTC. Для збору відгуків Користувачів про VR-режимі був відкритий спеціальний розділ на офіційному форумі. Там ви можете поділитися своїми враженнями або знайти відповідь на своє питання.

Microsoft Flight Simulator вже випущений на ПК, і досягне Xbox Series X і S влітку 2021 року.

Загрузка ...
PriceMedia