BioWare нарешті покаже Dragon Age 4 на The Game Awards 2020: коли і де дивитися презентацію

На церемонії нагородження Game Awards студія BioWare анонсувала новий епоха драконів з хештегом TheDreadWolfRises. У 2020 році розробники повертаються на церемонію, щоб докладніше розповісти про продовження культової серії.

Презентація Age of Dragon

Офіційний Твіттер BioWare оголосив, що на церемонії нагородження Game Awards геймери дізнаються нові подробиці про проект. Згідно з формулюванням, розробники готують тизер з "раннім поглядом" на гру. Нещодавно студія випустила документальний фільм про нову еру Дракона, де показала Концептуальне мистецтво нової пригоди, і уточнила, що проект знаходиться на ранній стадії розробки.

Епоха драконів, у нас захоплюючі новини! Отримайте Раннє уявлення про наступну пригоду ери драконів під час# TheGameAwards. Pic.Twitter.Com/6fG61iS7EQ

  • BioWare (@bioware) 7 грудня 2020

Геймери вже пообіцяли фантастичний світ з новими локаціями, створеними з нуля тваринами, і безліччю складних історій. За словами провідного сценариста Патріка Вікса, сюжет нового епохи драконів покаже, що відбувається, коли головний герой не має влади. На початку Марк Дарра працював над епохою драконів, але минулого тижня він пішов з компанії з Кейсі Хадсон.

Онлайн-трансляція заходу пройде на каналі YouTube компанії The Game Awards.

Загрузка ...
PriceMedia