До виходу готується бюджетний смартфон Motorola Capri з ємною батареєю

Новий смартфон Motorola початкового рівня був представлений на сертифікацію у Федеральну комісію США По Зв’язку (FCC). Інформацію про майбутній пристрій можна було також знайти на сайті TÜV Rheinland, одного з найбільш шанованих інститутів стандартів у світі.

Пристрій з’являється під позначеннями XT2127-1 і XT2127-2. Стверджується, що за цими шифрами ховається бюджетна модель Motorola Capri, чутки про підготовку якої раніше прозвучали в Інтернеті.

Дані сертифікації вказують на наявність батареї ємністю 5000 мАг з підтримкою 19-ватної підзарядки. Присутній двохдіапазонний Wi-Fi адаптер (2,4 / 5 ГГц) з підтримкою 802.11ac , контролер Bluetooth LE і FM-тюнер.

Свіжа інформація пропонує процесор Snapdragon 460, що об’єднує Вісім ядер до 1,8 ГГц, графічну педаль газу Adreno 610 і стільниковий модем Snapdragon X11 LTE. Об’єм оперативної пам’яті складе 4 Гб, об’єм флеш-пам’яті — 64 Гб. Відомо, що новинка буде оснащена дисплеєм HD+ з роздільною здатністю 1600Х720 пікселів, фронтальною 8-мегапіксельною камерою і задньою багатомодульною камерою з 48-мегапіксельним основним сенсором. Новинка буде анонсована найближчим часом.

Загрузка ...
PriceMedia