Гра Dystopia: Contest of Heroes вийшла в Huawei AppGallery

Huawei ексклюзивно представив нового стрілка Dystopia: Конкурс героїв на власній платформі AppGallery. Гра в стилі кіберпанк була створена латвійською незалежною студією Beetroot Lab.

Dystopia: Contest of Heroes — безкоштовний шутер для великої кількості гравців з якісною і яскравою графікою і великим вибором зброї, 3D персонажів і налаштувань.

Гра проходить в пост-апокаліптичному Нью-Йорку в 2065 році. Завдання гравців-побудувати імперію, захопити райони міста і зібрати спорядження, а також напасти на інших гравців і створити соціальні альянси.

Відмітна особливість дистопії: Конкурс героїв — це серія турнірів, де одночасно можуть змагатися гравці з усього світу. Кульмінацією є головний щорічний турнір, в якому бере участь брендовий персонаж гри Конор МакГрегор * — професійний Ірландський боксер і борець змішаних єдиноборств, колишній чемпіон UFC.

Завдяки партнерству між Huawei і Beetroot Lab, гра стала доступна для користувачів платформи AppGallery по всьому світу. Всі нові гаджети Huawei автоматично пропонують встановити її після активації. На інших платформах Dystopia: Конкурс Героїв з’явиться трохи пізніше.

Завантажити стратегію Dystopia: Конкурс героїв можна знайти в AppGallery або натиснувши на посилання.

Нагадаємо, що зараз в Huawei AppGallery вже доступні 430 українських додатків. Зокрема, це кращі локальні додатки-Dia, New Post, Monobank, Portmone, Megogo, Privat 24, Rozetka, EasyWay та інші.

*За умовами багаторічної угоди між Конором МакГрегором, Буряковою лабораторією та парадигмою.

Загрузка ...
PriceMedia