Huawei видалив ігри Tencent зі свого магазину додатків

Як повідомляє Bloomberg, Huawei видалив Tencent ігри, такі як Арена Доблесті зі свого магазину додатків. Це пов’язано зі змінами у взаєминах між компаніями, які Tencent зробив першим. Huawei домінує на китайському ринку смартфонів, на який припадає 43% поставок пристроїв в минулому кварталі.

У той же час Tencent володіє компаніями, що стоять за Лігою Легенд і сутичок кланів, а також поширюють Китайські версії таких відомих ігор, як PUBG і Monster Hunter: світ. Таким чином, суперечка між компаніями обіцяє торкнутися багатьох мобільних гравців в Китаї.

Huawei повідомив Bloomberg, що його юридичний відділ рекомендував рішення у зв’язку з проханням Tencent про припинення співпраці. У той же час Tencent повідомила, що термін дії угоди між компаніями закінчився, перш ніж можна було укласти нову угоду. Всі ігри Tencent зникли з китайського магазину додатків Huawei вранці 1 січня.

Користувачі мобільних пристроїв в Китаї останнім часом бачили, як багато ігор зникають з різних причин. Наприклад, нещодавно компанія Apple видалила 39 000 ігор зі свого китайського App Store, тому що у них не було ISBN (міжнародного стандартного книжкового номера) від китайського уряду. Це торкнулося багато західних ігор, в тому числі Assassin’s Creed Identity і NBA 2k20-з 1500 найпопулярніших платних ігор в ході зачистки залишилося всього 74.

Як зазвичай в таких випадках страждають користувачі. * &Quot; ми обговорюємо ситуацію і ведемо переговори з мобільною ігровою платформою Huawei, щоб вирішити проблему і сподіватися на якнайшвидше відновлення наших послуг", — йдеться в заяві Tencent.

Загрузка ...
PriceMedia