Каршерінг Яндекс.Драйв святкує перший мільярд кілометрів

Яндекс повідомив про наступне досягнення послуги короткострокової (чи ні) оренди автомобілів Яндекс.Драйв . Сервісні автомобілі подолали важливий рубіж-вони "пройшли" перший мільярд кілометрів.

Ця служба знаків досягла менш ніж за три роки. Yandex.Drive Почав свою роботу в лютому 2018 року в Москві з парком з 750 автомобілів. Як зазначає Яндекс, за цей час каршори стали найбільшими в світі, а їх автопарк виріс більш ніж в 20 разів — зараз він налічує 16 000 автомобілів.

Перший мільярд кілометрів склали 87 мільйонів поїздок в чотири міста: найбільше проїхали московські водії — 84% від загального пробігу, водії в Санкт-Петербурзі склали 14%, а 2% — автомобілісти Казані і Сочі.

На даний момент в Яндекс.драйвер може взяти машину на прокат на короткий термін, щоб потрапити на роботу або в магазин, або взяти тривалий абонемент (до півтора років) і використовувати його як особистий автомобіль. Для власників бізнесу Яндекс Драйв пропонує альтернативу володінню автостоянкою. За останній рік (порівняно з листопадом 2019 року) кількість поїздок корпоративних користувачів збільшилася більш ніж в 10 разів.

Яндекс.Драйв У Москві, Санкт-Петербурзі, Казані та Сочі. В автопарк входять автомобілі різних марок: від Renault Kaptur і Volkswagen Polo до Volvo XC60 і Mercedes E200, електромобілі Nissan Leaf і мінівени.

Загрузка ...
PriceMedia