Наслідувач Huawei Mate 40 Pro втричі дешевше оригіналу. Duowei Candy Mate 40 Pro Max коштує 450 доларів

Нещодавно китайський виробник мобільних телефонів Huawei запустив флагманську лінію Huawei Mate 40, А тепер інша китайська компанія Duowei випустила смартфон під назвою Duowei Candy Mate 40 Pro Max.

Не тільки смартфон схожий за назвою на Huawei Mate 40 Pro, він також копіює дизайн цього телефону, з цінником в $450.

Модуль камери заднього виду має восьмикутну форму, він містить п’ять датчиків зображення, в тому числі основний з роздільною здатністю 48 мегапікселів. Характеристики інших датчиків не повідомляються, але навряд чи вони принесуть багато користі. Часто китайські виробники встановлюють прості 2-х і 5-мегапіксельні датчики для тих користувачів, які кусаються на багатокамерних конструкціях.

Duowei Candy Mate40 Pro Max оснащений 6,5-дюймовим OLED-екраном з вирізом у вигляді зліпка для 23-мегапіксельної фронтальної камери. Апаратна платформа, використовувана смартфоном, невідома, але відомо, що смартфон отримав батарею ємністю 4000 мА*ч.

Минулого тижня компанія Huawei відновила продажі Huawei Mate 40 Pro+ і оголосила, що смартфон буде доступний для покупки три дні на тиждень, по понеділках, середах і п’ятницях. Версія, що має 12 ГБ оперативної пам’яті і 256 ГБ флеш-пам’яті, доступна в Китаї за $1,375.

Загрузка ...
PriceMedia