Представлений монітор Philips 243b1jh з висувною веб-камерою і док-станцією

До кінця лютого почнуться продажі монітора Philips 243b1jh, виконаного на 23,8-дюймовій IPS Full HD матриці з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів. Новинка призначена для повсякденної роботи в офісі або вдома.

Панель оснащена датчиком присутності користувача PowerSensor, який знижує енерговитрати до 80 %. У той же час технологія LightSensor оптимізує якість зображення за допомогою інтелектуального датчика, регулюючи яскравість в залежності від умов освітлення.

Є висувна веб-камера з функцією розпізнавання осіб Windows Hello. Є вбудована док-станція зі збалансованим роз’ємом USB Type-C 3.2, Чотирма портами USB Type-A 3.2 І мережевим портом Ethernet RJ45. Крім того, є два інтерфейси HDMI 1.4 І роз’єм DisplayPort 1.4.

Монітор має яскравість 250 кд / м2, контрастність 1000:1 і динамічну контрастність 50 000 000:1. Заявлено 88-відсоткове покриття колірного простору NTSC і 105-відсоткове покриття колірного простору sRGB. Час відгуку матриці становить 4 мс, а горизонтальний і вертикальний кути огляду-178 градусів.

Режим Philips LowBlue використовує інтелектуальну технологію для зменшення довжини хвилі шкідливого синього світла, що дозволяє підтримувати хороше здоров’я. Крім того, згадується відсутність мерехтіння.

Обладнання включає в себе стереодинаміки потужністю по 3 Вт кожен. Підставка дозволяє регулювати кут нахилу і повороту екрану, його висоту і орієнтацію (альбомну або портретну).

PriceMedia