США хочуть змусити заборонити обладнання Huawei в Південній Кореї

Під час американо-Китайської торгової війни деякі країни вже поступилися США і заборонили оператору використовувати обладнання Huawei. У цей список країн може входити Південна Корея, яка однією з перших запустила мережі 5G.

Комітет Конгресу США представив новий законопроект, який закликає Пентагон взяти до уваги ризики мобільної безпеки, створювані китайськими технологічними компаніями при розгортанні військ і зброї за кордоном.

Законопроект, званий Закон Про національну оборону 2021 року, був схвалений комітетами Сенату у справах збройних сил і незабаром буде поставлений на голосування. Якщо він буде прийнятий, він може бути використаний, щоб змусити різні країни заборонити використання обладнання Huawei та інших компаній, які Сполучені Штати вважають загрозою безпеці.

Враховуючи, що Південна Корея сильно залежить від американських військ для свого захисту, якщо вона пройде, вона може бути змушена заборонити обладнання Huawei. LG UPlus, один з мобільних операторів Південної Кореї, використовує обладнання 5g компанії Huawei.

В цілому, LG UPlus використовує обладнання Huawei у своїй мережі з 2013 року, цей оператор складає більше 30% від загальної мережевої інфраструктури країни. Уряд США вже звернувся до LG Uplus з проханням припинити використання обладнання китайського гіганта, але компанія стверджує, що це неможливо, враховуючи супутні витрати.

Компанія заявила, що використовує обладнання Ericsson в містах Пхенгтек і Віжонбу, де розташовані військові бази США, а також в їх околицях. Поки Південна Корея заявила, що оператор мережі сам вирішує, яке обладнання використовувати.

Загрузка ...
PriceMedia