У навушниках Apple AirPods Max при тривалому носінні утворюється конденсат, який може пошкодити електроніку

Споживачі почали отримувати і активно використовувати недавно представлені бездротові навушники Apple AirPods Max. І у перших користувачів стали виникати проблеми з новинкою.

Один користувач Reddit сказав, що конденсат з’являється всередині навушників Apple AirPods Max при тривалому використанні. І волога може пошкодити незахищену електроніку. Відзначається, що вода потрапила всередину динаміків і порушила роботу системи виявлення.

Дональд ФІЛІМОН використовував навушники протягом дня з кількома короткими перервами. Потім він відчув вологу в навушниках і видалив тканинні амбушюри. Під ними були виявлені крапельки вологи. Тим не менш, власник уточнює, що це був не піт або розтанув сніг, тому що він використовував навушники тільки в приміщенні, де не було умов високої вологості (хоча в кімнаті було прохолодно).

Волога накопичується всередині Apple AirPods Max випадку з природних причин. По-перше, навушники мають алюмінієвий корпус, а в прохолодному середовищі вони будуть значно холодніше, ніж теплі людські вуха. У той же час амбушюри настільки щільно прилягають до вуха, що блокують нормальну вентиляцію. Це призводить до конденсації. При використанні навушників в жарких умовах може утворюватися піт, що також призводить до утворення вологи всередині навушників.

У цьому конкретному випадку ситуація ускладнюється носінням навушників протягом тривалого періоду часу без повітряного потоку або вентиляції всередині навушників протягом більше 12 годин, що дозволило б видалити утворився конденсат. У більшості сценаріїв використання, коли навушники періодично знімаються з голови, люди можуть взагалі не помітити цю проблему.

Загрузка ...
PriceMedia