В iPhone 12 виявлена прихована можливість реверсивної бездротової підзарядки, швидше за все, для AirPods

Документація, знайдена співробітниками VentureBeat, свідчить про те, що новітні смартфони iPhone 12 можуть мати функцію зворотної бездротової зарядки аксесуарів. Однак поки ця система просто деактивована.

У документації на сайті Федеральної комісії зі зв’язку (FCC) говориться, що нові пристрої Apple, на додаток до бездротової зарядки власного акумулятора, може бездротовим способом заряджати аксесуари на частоті 360 кГц. Нижче наведено витяг з сайту Федеральної комісії зв’язку:

& Quot;На додаток до можливості зарядки від настільного зарядного пристрою WPT (шайба), 2020 iPhone також підтримують функцію зарядки WPT на частоті 360 кГц для зарядки аксесуарів. В даний час єдиним аксесуаром, який може бути заряджений від iPhone, є зовнішній потенційний аксесуар для Apple в майбутньому*".

Таким чином, спостерігачі роблять висновок, що в майбутньому функція зворотної бездротової зарядки iPhone 12 буде доступна як мінімум для одного аксесуара. Швидше за все, це буде чохол MagSafe для нових повністю бездротових заглибних навушників типу AirPods.

Apple, здається, планує активувати зворотну бездротову систему зарядки з оновленням програмного забезпечення, яке буде випущено після нового аксесуара. Сама імперія"Apple & quot; ніяк не коментує ситуацію .

Загрузка ...
PriceMedia