Вибираємо якісний лікер

Справжній лікер-елітний алкоголь. Як вибрати якісний продукт і реально отримати приємні враження від дегустації найніжнішого напою — в нашому огляді.

Як виглядає пляшка з якісним лікером

Правила выбора качественного ликера

Кожен вид лікеру зазвичай розливають в «фірмову» пляшку оригінальної форми, по якій його легко розпізнати на полиці супермаркету. Підробка справжнього лікеру-справа клопітка і дороге і практично виключена. Але якщо перед вами напій з аналогічною назвою, але в іншій упаковці, є привід задуматися про контрафактної продукції.

Що стосується вмісту пляшки, то все залежить від виду лікеру. Прозорий напій не повинен мати осаду. Замутнений, або емульсійний лікер (молочний, вершковий, яєчний) відрізняється непрозорою і обов’язково однорідною консистенцією. Не допускається найменшого розшарування, що може свідчити про закінчення терміну придатності, порушень при виробництві або взагалі підробці.

Інгредієнти хорошого лікеру

Правила выбора качественного ликера. Ингридиенты

Прозорі лікери купажують на основі етилового ректифікованого спирту з додаванням цукру, води, різних фруктів, горіхів, трав. Може бути присутнім певне рецептурою кількість фруктового концентрованого соку. Замутнені і емульсійні молочні та вершкові лікери міксують на основі віскі, бренді, додаючи цукор, жовтки яєць та інші інгредієнти, включаючи ароматизатори.

Основне правило якісного лікеру-натуральна вихідна сировина. Саме завдяки букету трав, ягід, фруктів і прянощів лікер набуває свій неповторний смак і аромат. Якщо при вивченні складу Ви виявили ненатуральний компонент, це може свідчити про більш низьку якість напою європейської марки, або це — фальсифікат. Синтезованими можуть бути барвники та ароматизатори, на решту «хімію» накладено сувору заборону.

Які існують перевірені тести на якість лікеру

Правила выбора качественного ликера. Как проверить на качество

Для самостійного виявлення ненатуральних компонентів у складі лікеру, радимо провести наступні тести.

Тест № 1 цілком здійснимо в супермаркеті. Візьміть закупорену пляшку і енергійно збовтайте. Справжній лікер, вироблений без порушень технології, плавно переливається по стінках пляшки, стікаючи, як рідкий мед. Якщо ж напій спінився, значить, використані ненатуральні добавки, а саме — цукор.

Тест № 2 зазвичай проводять в барі. Для виявлення в лікері наявності метилового спирту, налийте трохи лікеру в стакан. Візьміть шматочок мідного дроту, нагрійте до червоного і опустіть в напій. Відчули різкий запах формальдегіду? Значить, лікер розведений метиловим спиртом. Природно, що такий напій не відповідає стандартам і може нашкодити вашому здоров’ю!

Купуйте виключно оригінальний алкоголь

Правила выбора качественного ликера. Где гарантированно продаются подлинные ликеры

І наостанок перерахуємо ще кілька важливих правил, яких варто дотримуватися при покупці фірмового алкоголю.

Місце . Купуйте алкоголь виключно в торгових точках, що мають ліцензії та сертифікати якості на всю алкогольну продукцію. До них відносяться спеціалізовані магазини, які торгують виключно алкоголем, або у великих супермаркетах.

Консистенція і колір. Ідеально чистий напій, без осаду і домішок, або однорідна суміш приємного молочно-кавового кольору.

Акцизна марка — обов’язкова умова законної реалізації спиртних напоїв, що пройшли митний огляд та оформлення. Незаконно ввезений або вироблений в кустарних умовах товар не має акцизної марки.

Загрузка ...
PriceMedia