Як перевірити алкоголь на справжність?

Найчастіше підробляють дорогий елітний алкоголь. Немає сенсу витрачатися на підробку бюджетного вина: на ньому не заробиш так, як на брендовому віскі або коньяке.Но перша за кількістю підробок — горілка. На що звернути увагу щоб не нарватися на фальсифікат?

Етикетка

& Nbsp;

Косвенные признаки поддельного алкоголя

Спершу зрозуміємо, як виглядає заводська етикетка. Їх нарізають і наклеюють на автоматичних лініях. За допомогою верстата-автомата, клей наноситься поперечними смужками, які розташовані ззаду. Ширина смужок — 1,5 мм і наносяться вони з періодичністю 2,5 мм.Буває обладнання і з іншими параметрами нанесення клею: ширина стрічок 4 мм періодичність 5 мм. Зате при саморобному наклеюванні етикетки мають свої особливості: клей на зворотному боці нанесений не поперечними смугами, а суцільним шаром або іншим чином.

  • Виступає за межі етикетки.
  • На зворотному боці етикетки не проставлена дата випуску.
  • На поверхні пляшки сліди зсуву етикетки.

При наклеюванні на автоматичній лінії таке неможливо: притискний ролик може прокручувати етикетку тільки один раз. Залишки клею на склі можуть мати повітряні освіти і складки. В очі кидається неякісний папір. Етикетки-тьмяні, з розмитими написами.

Інформація

На маркуванні завжди є дані про завод, що випустив алкоголь і його контактні дані. Якщо вам попалася пляшка без цієї інформації, поверніть напій назад. Також пошукайте такі дані як: дата розливу, номер ліцензії, сертифікацію. Вони обов’язково повинні бути на кожній пляшці. Причому віддруковані чітко, щоб було легко прочитати. Етикетки на алкогольних напоях повинні бути марковані штампом, печаткою цього підприємства. Дата закупорювання на етикетці і дата, зазначена на бічній поверхні ковпачка, повинні збігатися.

Зовнішній вигляд

Пляшки повинні бути щільно закриті. Чи не протікати при перевертанні. Ковпачок пляшки добре притиснутий до її горловини. Він не повинен перекошуватися з боків, з’їжджати з різьблення.

Акциз

Что может выдать поддельный алкоголь. Акциз

Марки акцизного збору виготовляються зі спеціального паперу. На кожній марці є дані про те, звідки завезений алкоголь: він імпортний або вітчизняний. Як перевірити акциз? Шестизначна нумерація зроблена чорною фарбою, а на зворотному боці вона червона. На марці є мікротекст зі слова «Україна», що повторюється багато разів. На легальній продукції акцизна марка розміщується тільки з боку горлечка. Її клеять так, щоб акциз розривався, якщо ви відкрили тару.

Колір акцизної марки завжди співвідноситься з типом алкоголю. Якщо продукт вітчизняного виробництва-зелений. Спиртне привезено «з-за бугра-фіолетовий». Герб знаходиться в центральній частині акцизної марки. Він забезпечує рельєфність, яка відчутна, якщо провести рукою по акцизу.

Голограма

Коли підробляють акцизну марку, її намагаються імітувати простою стрічкою з фольги, просто наклеївши зверху. Покрутіть на світлі: ви не побачите ніякого ефекту голограми — просто фантик.

Qr-код

Можна перевірити дійсність акцизної марки за допомогою мобільного телефону. Скачайте програму сканер акцизних марок, наведіть на код і дізнайтеся, фальсифікат перед вами чи ні.

Лазерне маркування

Щоб убезпечити свою продукцію від підробок, деякі заводи встановлюють Сучасний лазерний комплекс. Вони випалюють всередині ковпачка чорні точки, що не стираються. З них складається інформація про розлив на ковпачках пляшки

Пробка

Як перевірити алкоголь на справжність? Спробуйте акуратно розкупорити пляшку, обертаючи пробку проти годинникової стрілки. Якщо перфорація не порушується, пробка повертається навколо віночка по колу і в результаті повністю знімається — це підробка.

Ціна

Елітний алкоголь не може коштувати дешево. Зазвичай він імпортний. Плюс витрати на експорт і накрутка продавця.

Як перевірити горілку

Как проверить, что алкоголь не поддельный?

Переверніть пляшку і подивіться на неї на світлі. Якщо це фабричне виробництво, рідина буде прозорою. На дні не повинно бути осаду або білого нальоту. Бачите осад? Перед вами сурогат. Переверніть пляшку горілки і злегка потрясіть. Повітря підніметься вгору. Якщо бульбашки великі і практично відразу зникають, це фальсифікат. У справжнього алкоголю така змійка буде складатися з безлічі дрібних бульбашок.

Як перевірити вино

Лайфхак, как узнать, что алкоголь не поддельный

Не беріть занадто дешеве. До складу алкоголю можуть входити шкідливі добавки, які додають фруктово-ягідний смак. Купуєте елітне вино? Покрутіть в руках пробку. Вона повинна бути виготовлена з дерева, а не пластику. На самій пляшці ви обов’язково знайдете інформацію про виноградниках, регіоні, часу збору врожаю.

Як перевірити коньяк

Как проверить коньяк на подлинность

Його якість — в його густоті. Він повинен стікати по пляшці. Тому переверніть пляшку і подивіться, як стікає цей напій. Кришка також багато розповість про коньяк. Для фальсифікату не церемоняться, використовують «горілчану» кришку, а оболонку — з під вина. Дивіться на обсяг. Наприклад, те ж Хенессі не випускають в популярній тарі 0,5 л. Побачите таку пляшку-відразу знайте, це» Хеннесі » Одеського розливу.

Як перевірити віскі на справжність

Поддельный алкоголь: как узнать ? Каким должен быть настоящий виски

Не сподівайтеся витриманий віскі купити за копійки. А дійсно хорошим вважається напій не менше ніж з 12-річною витримкою. Перед покупкою елітного напою, загляньте в Інтернет і почитайте особливості, якими повинна відрізнятися пляшка. Виробники зазвичай вказують таку інформацію для користувачів. При збовтуванні пляшки повинні утворюватися великі бульбашки.

Не купуйте алкоголь в інтернет-магазині, поки ви не прочитаєте відгуки покупців. Вивчіть представлений товар: якщо вам часто-густо пропонують елітну продукцію за казковими цінами — магазин явно приторговує підробленим алкоголем.

Загрузка ...
PriceMedia