Не купуй б/у товар: 10 правил, які не дадуть помилитися

Розгляньте товар з усіх боків, перевірте характеристики і звірте коди — це допоможе вам виявити старий товар.

Не секрет, що в магазині, що торгує нібито новою технікою, ви можете придбати відверте б/у. Так буває. Іноді самі співробітники магазину не соромляться користуватися технікою. «А чо, iPhone 8 завезли, а я його ще не поклацав». Подається» поворотний » товар: попередньому власнику він не підійшов, його продали знову. Це добре, якщо він відмовився тільки через забарвлення, а не істотної поломки. Але буває, що реалізований товар явно вже давним-давно «в ходу». Куди дивитися, щоб потім не «кусати лікті»? Прості поради, які допоможуть в покупці.

Подряпини і пошкодження корпусу

Как не купить б/у товар под видом нового? Уважно, мало не під лупою розгляньте техніку з усіх боків. Не повинно бути ні найменшої подряпини або вм’ятини. Потертості неприпустимі. Якщо ви купите такий товар, а з ним будуть проблеми — вам відмовлять в гарантійному обслуговуванні. Пошлються на ті ж самі подряпини: мовляв, ви самі винні в поломці — необережно зверталися. Якщо зможете, при покупці телефону підніміть захисну плівку. Під нею часто маскують подряпини на екрані.

Інформація в пам’яті, на дисках

Це найпоширеніша помилка магазинів. Вони не завжди перевіряють пам’ять телефонів, ноутбуків, Вінчестерів, дисків-накопичувачів. Ви можете купити телефон і виявити в диктофоні записи дитячих голосів. Знайти ціле збіговисько файлів на зовнішньому диску. Перед покупкою девайса, перевірте скільки пам’яті зайнято. І скільки з них відводиться під Мультимедіа. Постарайтеся пошукати, де лежать ці папки. Щоб потім не виявити пісень Сергія Шнурова, закачаних роки два тому.

Повний заряд

Несколько советов, чтобы не купить б/у товар Важливий маячок, якщо ви купуєте повербанк. Повністю розряджена батарея-ознака того, що пристроєм вже користувалися. Виробники не допустять «нульового заряду», тому як саме літієвим пристроїв не можна розряджатися в нуль. Вони через це псуються. За заводськими стандартами повербанк заряджають наполовину. Планшет, який розряджений в мотлох-це теж дивно. Якщо перевіряєте пристрій, а підзарядка майже на нулі, не беріть.

Статус гарантії

Зайдіть на офіційний сайт компанії-виробника. Вбийте серійний номер пристрою. Якщо гарантія вже активна, значить, товар не новий. Подивіться, скільки часу пройшло з дати її активації. Можливо, товар не підійшов попередньому покупцеві, який повернув протягом 2 тижнів.

Пошкоджені пломби

Как покупать безбоязненно, что вам подсунут б/у товар под видом нового? Огляньте техніку уважно: перевірте заводські пломби. Якщо він розкриті, це не тільки ознака того, що товар був у вжитку. Це говорить про попередній ремонт. Або гірше того: всередині може виявитися» не рідна » начинка. І вам, знову ж таки, відмовлять в гарантійному обслуговуванні: мовляв, ви самі розкрили куплений товар.

Бруд

Добре вивчіть зовнішній вигляд моделі. Якщо купуєте навушники, перевірте скрізь бруд. По світлому товару легше сказати, чи був він у вжитку. Огляньте стики і штампувальні шви, з’єднання між корпусом навушників і каналом звуковода.

Розкрита коробка

Упаковка виробу повинна бути цілою, без слідів розтину. Придивіться до пломб: вони не повинні бути подвійними. Правда, знайти телефон або ноутбук з цілісною пломбою на коробці — Місія нездійсненна. І найприкріше, що з цим нічого не можна вдіяти. Продавець відповість, що на складі перевіряли працездатність техніки. Але для повербанка це неприпустимо.

Встановлене по

Що тільки не знаходять в» новій » техніці. Встановлений антивірус, різні програми. Найцікавіше-виявити залишки програм, призначених для Майнінг — на вашій машині ганялися за криптовалюта. При покупці ноутбука, скачайте спеціальну утиліту, яка дасть можливість отримати інформацію про час роботи техніки в активному режимі. Закачайте програму на флешку, а коли будете оглядати, перевірте ноут утилітою. Те ж саме ви зможете зробити при доставці поштою, перевіривши пристрій на пошті.

Серійні номер і код

Как проверить, что товар не б/у? Главные признаки Звірте серійний номер, вказаний на упаковці, з інформацією»зашитою» в самому пристрої. Для цього потрібно зайти меню в «Налаштування», потім вибрати» основні «і перейти в опцію»про пристрій». Два серійних номери повинні збігатися. Ще у кожної моделі є інженерні коди, в яких зашита детальна інформація про параметри пристрою. Загляньте гугл, щоб дізнатися такий код для вашої моделі телефону. З його допомогою можна дізнатися чи є биті пікселі, збої в роботі мікрофона, динаміків. І вивести статистику телефону: скільки було зроблено дзвінків, загальний час роботи.

Якщо ви купуєте айфон, його відразу можна перевірити на сайті Apple. Ви побачите всі дані по своєму пристрою, коли заб’єте на сайті Imei код. Дізнатися його можна в налаштуваннях телефону або на коробці, поруч з серійним номером. Він складається з 15 цифр.

Телефон активований

Багато в чому стосується якраз айфонів. Опція «знайти айфон» включена, є сліди в обліковому записі Apple ID, заповнені настройки iCloud, iTunes Store і Apple Store.Это все говорить про те, що телефон бу. Більше того, колишній власник телефону може в будь-який момент заблокувати девайс. І ще попросити вас доплатити за його розблокування.

Не беріть товар з вітрини. Не варто вибирати ноутбук або телевізор, який демонструє свою роботу на вітрині. Якщо він був б / у, вам буде складніше довести це продавцеві. Скажуть, що він просто працював на вітрині. Але там він міг орати кілька місяців. Перед тим, як розрахуватися за товар, не соромтеся вивчити його уздовж і поперек. Не важливо, де ви це робите: на пошті, розглядаючи інтернет-замовлення або в магазині, де на вас тисне продавець-консультант.

Загрузка ...
PriceMedia