Як відрізнити оригінальні кросівки від підробки

У вашому Шопінг-листі присутні оригінальне взуття? Перед покупкою прочитайте 9 порад, які допоможуть вибрати фірмові кросівки.

В одній з найвідоміших компаній, що випускає кросівки, Nike, стверджують: в інтернеті продається 98% підробок їх продукції. При чому є кілька видів фейків, які намагаються продати під виглядом фірмового товару.

Три види підробок Как проверять кроссовки на подлинность? Советы

 • Забракована продукція. Це кросівки, які насправді були випущені офіційною фабрикою. З якихось причин їх забракували і вона не потрапили в офіційні продажі.
 • Копія. Такі кросівки-репліка виглядає дуже реалістично. Майже як сумка Prada, що продається прямо на вулиці арабами в Парижі. Багато любительки фірмових речей можуть подумати: навіщо переплачувати за бренд, якщо і виріб хороша. Але спортивне взуття повинна бути виготовлена з якісних матеріалів. Відповідати всім стандартам по зносостійкості, давати ногам «дихати». Для цього необхідно високотехнологічне обладнання.
 • Кустарна виріб. Швидше за все, ви зможете її легко визначити на око: такі кросівки виготовляють з дешевих матеріалів і досить примітивно.

9 Знаків, що кричать про підробку

 Важные маркеры, говорящие о подделке кроссовок Коробка. Головне, на що слід звернути увагу — штрих-код і артикул. Вони обов’язково повинні бути надруковані на коробці. Коли ці дані відсутні, будьте впевнені: ви маєте справу з підробкою. Якщо вони є, ви можете перевірити артикул. Введіть його в пошуковик. Все нормально? Інтернет видасть вам фото таких же кросівок. А якщо підробка — пошук або взагалі нічого не виявить, або на запит з’являться фото інших моделей.

Штрих-код. Є сервіси, які допоможуть перевірити правильність штрих-коду, країну-виробника. Можна скористатися додатками для смартфона, які зчитують штрих-коди. Так ви навіть зможете дізнатися початкову вартість взуття. Наступне, на що варто звернути увагу — штрих-код всередині кросівок. Інформація на коробці і на самих кросівках повинна збігатися. Винятком можуть стати ексклюзивні моделі з лімітованих колекцій: вони бувають без артикулу або штрих-коду. Начебто спецзамовлення. Але це-рідкість.

Зовнішній вигляд. Гарненько огляньте пару кросівок. Всі деталі повинні бути рівними і симетричними. Ідеальні шви і строчки. Їх прошивають нитками одного кольору, рівними стібками однакової довжини. Шов не хвилястий і не зигзаг: він рівний і плавний. Ніде не випирають залишки клею, якими з’єднують верхню частину кросівок з підошвою. Тиснення підошви-чітке, без нерівностей, відсутні необроблені краї.

Логотип. Іноді виробники копій хитрують, випускаючи ідентичні брендам моделі під злегка зміненою назвою. Наприклад, навмисне пропустять або переставлять букви. Трохи видозмінюють логотип. Так вони намагаються піти від відповідальності за явну підробку брендового товару. Якщо все збігається, зверніть увагу на акуратність логотипу. Він повинен бути ідеальним, між буквами немає ниток. Розташування на лівому і правому кросівці-симетричне.

Ціна. Перед тим, як кинутися купувати кросівки за надзвичайною знижкою, спромогтися заглянути на офіційний сайт виробника. Вивчити порядок існуючих цін. Якщо ціна відрізняється в рази від фірмової, варто міцно задуматися.

Розмір. Вивчіть асортимент інтернет-магазину, який пропонує вам фірмові кросівки. Розміри закінчується на 44-му? Можете сміливо закривати сайт: в кращому випадку — це копії. Відомі бренди випускають взуття аж до 50-го розміру. А продавці копій намагаються торгувати тільки ходовими розмірами.

Запах. Брендові кросівки виготовляють з якісних і дорогих матеріалів. А виробники підробок економлять, як тільки можуть. Якщо ви тримаєте в руках дійсно дорогу річ, ви не почуєте різкого запаху. Він ледь вловимий. А вироби будуть разити гумою.

Підошва. Переверніть кросівки і подивіться на підошву на сонці. Якщо вона блищить, у вас в руках підробка з великим вмістом гуми. Підошва для кросівок дорогих брендів-матова. Вона виготовлена з технологічного і дорогого матеріалу, який не дає прослизати при бігу або іншої фізичної активності.

Ярлик. Бренди спортивного взуття під язичком обов’язково кріплять ярлик з інформацією про розмір, країні-виробнику. Його акуратно прострочують або приклеюють. Але на копіях іноді ігнорують цю деталь, або прострочують не так акуратно. До речі, вам не варто турбуватися, якщо в якості країни-виробника на фірмових кросівках побачите знамените Made in China. Багато фабрик відкривають там своє виробництво, виносячи його за межі країн-європейок або США. Там робоча сила обходиться дешевше.

Поради щодо вибору

Как правильно выбирать спортивную обувь и не попасть на подделку Ймовірність нарватися на підробки більше, якщо ви купуєте їх у неперевіреного продавця. Перед покупкою оригінальних кросівок вам варто:

 • Перевірити адресу інтернет-магазину. Він повинен існувати в реальності. Якщо фірма-Липова, зазвичай вона не вказує в контактах своє місце розташування. Також ви можете перевірити підприємця через Держреєстр , якщо він вказав, що офіс знаходиться в Україні.
 • Почитати відгуки про інтернет-магазині. Якщо серед ваших знайомих є люди, які розбираються в брендовому взутті, порадьтеся.
 • Не варто зв’язуватися з магазином, який замість розміщення фірмових фотографій виставляє знімки кросівок, сфотографованих на мобільний телефон.
 • Іноді можна зустріти кросівки, які продають під хитрими найменуваннями-приставками, на кшталт «custom»sample». Зазвичай, це нічого спільного не має з фірмовими кросівками
 • Не ведіться на захмарні знижки. Прицінитися на офіційних сайтах.
 • Кросівки, які вже зняті з виробництва, досить складно знайти в повній лінійці розмірів. І якщо ви купуєте такі кросівки 45-го розміру, але у продавця всі популярні розміри, він може приторговувати копіями.
 • Якщо вам не надсилають кросівки протягом 5 днів, а просять почекати 3-4 тижні, сто відсотків замовлення приходить з Китаю. І ви отримаєте Китайські кросівки. Якби замовлення йшов з США, магазин писав би відкрито:»прямі поставки з США».
 • Уточніть, чи точно взуття надішлють у фірмовій коробці. Продавець починає «юлити», розповідаючи, що коробка пошкоджена, вам надішлють кросівки в симпатичному поліетилені — відмовляйтеся.
 • Просіть продавця перед покупкою надіслати вам реальні знімки моделі. Нехай напружиться і зробить. А ви заодно розгляньте детально всі шви і петельки.
 • Якщо ви вже знаєте модель, яку купуєте (купували раніше або бачили у знайомих), детально порівняйте і знайдіть 10 відмінностей.
 • При покупці оригінальних кросівок шнурки завжди зав’язані. А ось виробники копій не хочуть витрачати на це зайвий час.
 • У фірмових кросівок завжди в комплекті є запасна пара шнурків, яка лежить в невеликому поліетиленовому пакетику.

Головне, не довіряйте казковим розпродажам. Будьте уважні під час покупок, щоб потім не засмучуватися, якщо «фірмовий» Nike виявиться дешевкою.

Загрузка ...
PriceMedia