Як вибрати іграшку-робота

Діти обожнюють роботів. Технології настільки швидко перетворюють і вдосконалюють цю категорію іграшок, що деякі здаються милим привітом з майбутнього. Вони вміють видавати різні звуки і рухати кінцівками, по команді обходити перешкоди і танцювати, управляються голосом, жестами, джойстиком або з мобільного, їх можна програмувати, створюючи свого унікального роботосапіенса. Якого ж з них вибрати? Шукаємо кращого разом з нами.

Інтерактивні іграшки

Це роботи для самих маленьких. Вони реагують на дії дітей, взаємодіють з ними. Інтерактивні звірятка можуть замінити справжнього домашнього вихованця. Складного догляду вони не вимагають, але поводяться як жива істота. Це цуценята або кошенята, які можуть сидіти, ходити, видавати звуки і навіть виконувати нескладні команди. Є й казкові тварини з таким же набором здібностей-динозаври і дракони. Моделі з елементами штучного інтелекту можуть не тільки спілкуватися з господарем, а й ідентифікувати його і навіть «вартувати» кімнату.

Інтерактивні роботи і трансформери-мрія будь-якого хлопчиська-можуть ходити, рухати руками і головою, видавати звуки, обходити перешкоди і багато іншого.

Как выбрать качественную игрушку-робота? Spin Master Zoomer Zupps Pretty Pony.

Дівчаткам дуже подобається Spin Master Zoomer Zupps Pretty Pony . Крихітна поні любить, коли її гладять по голові, де у неї розташований сенсор. Іграшка видає реалістичні звуки, любить музику і ласку. Якщо конячка просить їсти, її потрібно погодувати натисканням на носик. Pretty Pony вміє виконувати секретний трюк — він відтворюється, якщо часто грати з нею.

У комплект за 240 грн входить гребінець для догляду за гривою і хвостом поні.

Как выбрать качественную игрушку-робота? Hasbro Поющие зверята

Hasbro Співаючі звірята

Симпатичні звірята з високоякісного плюшу вміють повертати голову, видавати веселі звуки і співати. У серію входять курча, баранчик, совеня, зайчик, кошеня і щеня. Якщо поруч знаходиться інша іграшка з цієї серії, вони можуть співати разом. Будь звірок легко поміщаються в руці малюка.

Ціна одного — від 300 грн.

Как выбрать качественную игрушку-робота? Same Toy Dinosaur Planet Дракон

Same Toy Dinosaur Planet Дракон

Реалістичний маленький дракон, який гарчить, пересувається і рухає головою. При включенні його очі загоряються червоним кольором, він починає повільно ходити, обертаючи головою. Казковий звір відкриває пащу, махає крилами і видає звуки динозавра.

Ціна — від 710 грн.

Как выбрать качественную игрушку-робота? Moose Little Live Pets Skye Twinkles

Симпатичний папуга вміє співати і розмовляти. Якщо пташку гладити по голові, вона цвірінькає, погладиш довше — заспіває. У пам’яті іграшки зберігаються близько 30 різних звуків, в тому числі трелі, цвірінькання і популярні мелодії. Може відтворювати до 10 секунд людської мови. У комплект Moose Little Live Pets Skye Twinkles за 790 грн входить клітка і папуга. На жердинці можуть поміститися дві пташки.

Как выбрать качественную игрушку-робота? FingerMonkey

FingerMonkey

Симпатична маленька мавпочка, яка чіпляється лапками на палець або хвостом — на будь-яку поверхню. Всередину іграшки вбудовані чутливі датчики, динамік і мікрофон. Мавпочка реагує на те, що відбувається навколо і може видавати більше 40 звуків. Кілька ударів в долоні-вона співає мелодію, якщо її заколисувати-звір засне, при погладжуванні видає ніжні звуки, якщо подути їй в обличчя — шле повітряний поцілунок. Іграшка реагує на голос і рух, обертає головою, моргає очима і спілкується з іншими такими ж мавпочками.

Ціна — від 400 грн.

Как выбрать качественную игрушку-робота? KEENWAY Робот

KEENWAY Робот

Саме так виглядає те, що діти найчастіше називають роботом. Він вміє їздити вперед і назад, під час руху його голова світиться. Підійде малюкам. Іграшка легко управляється по кабелю пультом з двома великими кнопками.

Ціна — від 350 грн.

Как выбрать качественную игрушку-робота? Bambi Робот

Модель для хлопчика від 5 років. Bambi Робот вміє ходити, крутитися і танцювати під свою музику. Голова може повертатися, корпус підсвічується, а сам робот здатний говорити кілька фраз і стріляти різнокольоровими м’якими дисками на відстань до 10 метрів.

Ціна — від 360 грн.

Програмовані

Такі іграшки можуть виконувати не тільки закладені виробником, але і задані користувачем дії. Налаштувати робота «під себе» можна декількома способами. Це може бути спеціальний додаток на смартфоні, планшеті або комп’ютері. Деякі моделі можуть управлятися і налаштовуватися за допомогою звичайних мов програмування.

Відмінний вибір для школярів, які захоплюються електронікою і технікою. Такі іграшки розвивають знання з програмування та робототехніки.

Как выбрать качественную игрушку-робота? Wow Wee Robosapien X

Людиноподібний робот Wow Wee Robosapien X за 3 тис. Грн з елементами штучного інтелекту управляється додатком (доступно на App Store і Google Play) за допомогою ІЧ-випромінювання через пульт або спеціальний порт, що підключається в роз’єм для навушників гаджета.

Іграшка може ходити, піднімати предмети, танцювати, видавати різні звуки і рухати всіма частинами корпусу.

Це робот з характером і почуттями. Він може спати, прислухатися до господаря, реагувати на дотик і навіть показувати прийоми карате. Коли у нього поганий настрій, він сумує, якщо «переїв», може трапитися відрижка.

Виробник заклав в нього до 60-ти різних команд, через додаток Цей список можна розширити.

Как выбрать качественную игрушку-робота? Orbotix Sphero Mini

Orbotix Sphero Mini виглядає як куля діаметром від 3,5 до 4,5 см.Але «в душі» це справжній робот, укомплектований процесором, контролером, світлодіодами, моторчиками, акселераторами і гіроскопами. Управляється і програмується зі смартфона за допомогою програми з підтримкою iOS і Android.

Таким кулькою можна грати в футбол, кеглі, боулінг, гонки з перешкодами або просто ганяти його по кімнаті. Виробник постійно вдосконалює програмне забезпечення, розширюючи функціонал іграшки.

Управляється за допомогою Bluetooth на відстані до 10 м.

Ціна — від 1400 грн.

Как выбрать качественную игрушку-робота? Wonder Workshop Dash

Wonder Workshop Dash підійде навіть дошкільнятам. Складається з двох з’єднуються частин-верхньої » вежі «з датчиками і нижнього» шасі » для пересування. Управління та програмування здійснюється за допомогою 5 різних додатків зі смартфона або планшета. Наприклад, Xylo дозволить зіграти роботу на ксилофоні (входить в комплект) складену Користувачем музику, Wonder навчає дітей основам програмування в форматі гри, GO — управляти роботом в русі і т.Д.

Іграшка миттєво реагує на звуки в кімнаті, повертається в їх бік і навіть може підтримувати розмову.

У нього є роз’єми для кріплення різних прикольних аксесуарів: заячих вух, хвостика, катапульти, бульдозерного ковша та ін

Світлодіоди і кнопки у верхній частині легко програмуються, перетворюючи його в світломузичний пристрій.

Ціна — від 6300 грн.

Как выбрать качественную игрушку-робота? Sphero R2-D2

Sphero R2-D2 . Точна копія знаменитого астромеханічного дроїда з «Зоряних воєн» висотою всього 17 см управляється за допомогою програми з підтримкою iOS і Android.

Він пересувається, прибирає і дістає опорну ногу, крутить головою і видає характерні, добре знайомі по фільму звуки.

Додаток дозволяє запрограмувати робота на рухи в стилі R2-D2-покрутитися на місці, потопати і впасти на бік. Може здійснювати патрулювання і рухатися по закладеному маршруту. Через віртуальний стік на гаджеті можна управляти напрямком його руху і швидкістю.

З ним можна побувати на віртуальній екскурсії по «тисячолітньому соколу» і «зірці смерті» на екрані смартфона, при цьому дроїд буде повертатися в ту сторону, в яку спрямований смартфон.

Робот синхронізований з англомовними версіями деяких серій «Зоряних воєн». Під час перегляду він видає звуки спільно з справжнім R2-D2 і виводить на екран смартфона інформацію про з’являються персонажах фільму.

Коштує такий кумедний інтерактивний друг 2200 грн.

Він не єдиний персонаж «Зоряних воєн» від цього виробника. У продажу також доступні дроїд ВВ-8 за 4900 грн і робот ВВ-9е за 6400 грн.

Роботи-конструктори

Конструювати робота своїми руками не тільки цікаво, але і корисно. У дитини розвивається уява, логічне мислення і посидючість. Завдання це захоплююча, але непроста. Завершивши роботу, дитина буде дуже пишається своїм творінням. Наборів для юних інженерів-програмістів дуже багато-кожен зі своїми технологічними особливостями.

Как выбрать качественную игрушку-робота? LEGO Mindstorms 31313 EV3

Конструктор з 600 деталей LEGO Mindstorms 31313 EV3 дозволяє зібрати 17 стандартних програмованих роботів, а при наявності уяви — ще більше. Можна додати деталі з інших конструкторів LEGO і будувати авторські іграшки.

У комплект входять сервомотори різних розмірів, інфрачервоний датчик і маяк, ультразвуковий і гіроскопічний датчики, сенсори торкання і освітленості/кольору. Головний елемент-мікрокомп’ютер (інтелектуальний блок EV3) з мікропроцесором з тактовою частотою 300 Мгц, 64 Мб оперативної пам’яті, монохромним дисплеєм, USB-хостом і можливістю підключення флеш-карт.

Блок підтримує Bluetooth і WiFi, для зв’язку з комп’ютерами має програмний інтерфейс (підтримує Windows і MacOS), що дозволяє створювати програми і налаштовувати реєстрації даних безпосередньо на мікрокомп’ютері.

Також роботами можна управляти з мобільних пристроїв, сумісних з Android або iOS. Додаток містить інтерактивні інструкції по збірці, відеоролики, а також добірку місій, які можна виконати з цим роботом.

В Інтернеті є безліч прошивок для блоку EV3. Вони дозволяють розширити його можливості, швидкість роботи і змінити мову програмування (Java, C++, Python та інші).

Ціна — від 7600 грн.

Как выбрать качественную игрушку-робота? Ubtech Jimu Inventor

Набір для конструювання Ubtech Jimu Inventor за 10 тис.Грн — відмінна модель для вивчення азів програмування.

Складається з 675 основних деталей і 16 моторчиків-сервоприводів. Дозволяє зібрати стандартних роботів-жирафа, слона, вовка, носорога, богомола і гуманоїда або ж побудувати і щось унікальне.

Готову модель можна програмувати на будь-які дії через додаток на Android або iOS. Слон може симулювати обливання водою і махати хоботом, носоріг — сидіти, ходити і сердитися.

Дії сервоприводу можна запрограмувати або ж вибудовувати алгоритм із закладених розробником. Запропонований виробником набір активностей можна переглянути на екрані гаджета в інтерактивній формі або у вигляді програмного коду. Якщо дитина не вундеркінд, в роботі з цим конструктором може знадобитися допомога дорослих.

Як вибрати робота? Загальні правила

Как выбрать робота? Общие критерии

Сертифікат якості. Іграшка-робот-недешеве задоволення. Надійніше вибирати перевірених виробників. Вони обов’язково дають гарантію і підтверджують відповідність іграшки певним стандартам.

Зовнішній вигляд. Іграшка рухлива, тому повинна бути міцною, виконаною з якісних матеріалів, з надійними кріпленнями і шарнірами. Контакти і дроти повинні бути захищені від попадання вологи.

Вік. Трирічна дитина навряд чи зможе управляти іграшкою зі смартфона, а робот з мінімальним набором дій не зацікавить школяра. Виробник зазвичай вказує Рекомендований вік дитини.

Тип управління:

  • Кабель. Підходить для самих маленьких. Дозволяє управляти роботом через пульт на відстані декількох метрів.
  • Радіоуправління. Управляється іграшка без проводів на значній відстані. Чим потужніший передавач, тим більше радіус роботи.
  • Інфрачервоні хвилі. Керувати роботом можна в межах прямої видимості. Між пультом і іграшкою не повинно бути перешкод.
  • Bluetooth або Wi-Fi. Управління через смартфон або планшет. Відмінний варіант для дітей шкільного віку.

Автономність. Всі іграшки-Роботи працюють на батарейках або акумуляторах. Якщо в описі іграшки не вказано час безперервної роботи і підзарядки, є привід засумніватися в її якості. Співвідношення цих показників має бути розумним. Навряд чи дитину порадує «лінивець», якому для 30-хвилинної роботи роботу потрібно 5 годин підзарядки. Наявність індикатора заряду-дуже корисна дрібниця.

Вибрати іграшку-робота зручно на Рrice.ua

Загрузка ...
PriceMedia