Як вибрати сушарку для взуття

Чергування морозів з відлигами робить нинішні зими досить вологими. Якими б стійкими до впливу снігової каші не були чоботи, в них потрапляє вода. Чи можна швидко висушити взуття і які існують пристосування для цієї мети?

Стандартна сушарка

Пристрій найпростіше-2 нагрівача всередині жорсткого або гнучкого Тена, мають мережевий шнур. Ціна такого пристосування не перевищує 150 грн.

Найбільш універсальні і підходять під будь — який вид взуття-трикутні і гнучкі моделі. Час, необхідний для обробки взуття — від 2 до 5 годин при середній потужності до 15 Вт. Гнучка конструкція відрізняється більш тонким прошарком гуми навколо нагрівального елементу, що підвищує ризик пересихання і навіть пошкодження взуття, особливо штучної.

Середній гарантійний термін служби — до 2-х років. За такими сушарками необхідно ретельно стежити і періодично міняти положення, щоб висушити доросле взуття і чоботи.

З функцією повітрообдуву

Більш вдосконалений варіант — електрична модель, що має опцію повітрообдуву. Вартість такої варіює від 150 до 300 грн. Принцип висушування полягає в нагнітанні повітря в спеціальні трубки за допомогою невеликого вентилятора. Взуття висихає буквально за годину. При цьому, за відгуками споживачів, повітря в таких сушарках нагрівається недостатньо, що призводить до більш тривалого циклу, ніж це заявлено виробником. Споживання електроенергії на годину — до 15 Вт.

Оснащена ультрафіолетовими світлодіодами

Подібна сушарка покликана не тільки висушувати взуття, але і знищувати грибок за допомогою опції ультрафіолетового випромінювання. Прилад обійдеться до 300 грн. Сушить повільніше, ніж звичайна, але просушує всю поверхню всередині черевика або чобота і не потребує постійної зміни положення. Має найменше споживання енергії-до 8 Вт на годину.

Сушарка з додатковим озонуванням

Принцип роботи такий же, як і у повітрообдувної. Опція озонування дозволяє позбавити не тільки від грибка, але і від неприємного запаху. За рахунок дбайливого впливу на взуття невеликим потоком повітря, цикл просушування може затягнутися надовго — до 12 годин.

Потужність акуратного і корисного приладу — 12-15 вт. Вартість-до 600 грн.

Тепловий конвекційний фен для сушіння

Варіант сушарки, що відрізняється винятковою швидкодією і зручністю використання незалежно від розміру взуття. Може використовуватися для рукавичок.

Споживана потужність-200 Вт. Час сушіння дорослих черевиків — до 20 хвилин. Можна зберігати в складеному вигляді. Такий набір функцій обійдеться покупцеві в суму до 700 грн.

Вибрати все необхідне для догляду за взуттям, а також порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia