Моя ідеальна весілля. Виїзна церемонія. За і проти

Як уникнути нудною розпису в РАГСі і чи варто овчинка вичинки? У чому підступи самостійного одруження? Два види розпису: плюси і мінуси.

Офіційна чи неофіційна? Велика різниця

Свадьба: плюсы и минусы выездной церемонии. Є два види виїзної церемонії. Перша-Ви оплачуєте послугу виїзду працівника РАГСу до вас на дачу (будь-яку локацію). Друга-ви розписуєтеся повторно, понарошку:

Неофіційна виїзна церемонія. По факту, Ви вже чоловік і дружина. Тому що до цього скромно сходили в ЗАГС і поставили підписи. Але тільки в день свого весілля робите все це офіційно, на обраній Вами локації і насолоджуєтеся привітаннями, фотографіями і унікальним сценарієм.

Офіційна виїзна церемонія. Так, зараз вона можлива. Виїзний реєстратор в цьому випадку-працівник Рагсу. Для цього необхідно заздалегідь написати заяву з проханням провести церемонію в іншому місці, за межами Рагсу. Якщо ви вирішили вибрати красиву літню дату, не дивуйтеся, якщо реєстратор вам відмовить. Все може бути вже забито. Тому бронюйте таку послугу заздалегідь. Зовсім як житло у Львові на Різдво.

Багато міст склали свої весільні локації, де можна проводити виїзні церемонії. Це може бути оперний театр, палац, замок, аеропорт, міські парки.

Читайте також: моє Ідеальне весілля. Якими повинні бути кільця в 2019

Плюси

В чем прелесть выездной свадьбы?

Без черг. Забудьте про довжелезні черги біля Палацу урочистих одружень. Забудьте і ніколи про це не згадуйте. Реєстрація поза стінами держустанови-це вже давно тренд. Вибираємо європейську класику!

Оригінальність. Заїжджені фотографії з РАГСу з традиційними рушниками і надяганням кільця-це ж нудно! Чи то справа влаштувати оригінальну церемонію. Зіграти весілля на острові, коли перед реєстратором стоять молодята в гавайському прикиді. А навколо-суцільна екзотика Дніпра. Розписатися на мосту і разом влаштувати роупджампінг, або зовсім зустріти своє весілля в білому купальнику і фаті в шаленому басейні.

» Свій » реєстратор. Більше не потрібно мучити свої вуха стандартними фразами про «осередок суспільства» від реєстратора Рагсу. Вимовлений текст буде індивідуальним і призначатися саме для вашої пари. Його заздалегідь узгодять з вами. Може, у вас і рокерське весілля — і «любов та рада» прозвучить якось нерозумно. Ваш реєстратор буде одягнений в стилі вашого заходу і проведе його в запланованому форматі.

Вибір місця. Старовинна садиба, тіниста алея парку, Лісове озеро або берег моря. Тільки вам вирішувати, де відбудеться найголовніша подія Вашого життя. Легко влаштувати розпис і гуляння в заміському комплексі. Або взагалі розписатися в Парижі: але вийде дорого.

Час. Може, ви хочете розписатися в променях призахідного сонця або при свічках, а не вставати в 6 ранку і мчати в ЗАГС. Якраз виїзна церемонія дає вам свободу. Ви не залежите від працівників Рагсу. Вибираєте зручний для вас час. Навіть в тому випадку, коли ви вирішили спочатку розписатися неофіційно. Простіше прийти в будній день і поставити автографи без черг.

Читайте також: моє Ідеальне весілля. Тенденції весільної моди для наречених 2019

Нормальний декор.

В РАГСі такого не зроблять: ніхто не буде облаштовувати вашу розпис відповідно до ваших смаків. Злегка совкові і недолугі «апартаменти», нульовий дизайн — це біль практично всіх РАГСів. Особливо в глибинці.

Музика. Ніяких старих скрипучих треків або заїждженого маршу, який Ви встигли зненавидіти з дитинства. Хочете-і ви розпишіться під пісню, знакову для вашої пари. Хоч з» Титаніка», хоч з Винника.

Економія на автобусі. Крихітний плюс, але все-таки. Вам потрібно подати автобус до РАГСу, щоб розвести гостей до місця гуляння. Але якщо виїзна церемонія і продовження банкету суміщені, менше витрат.

Недоліки

Свадебная выездная церемония: так ли уж это нужно и классно?

Додаткова головний біль. Потрібно продумати купу деталей. Зону для гостей. Подбати про необхідну кількість стільчиків. Узгодити з міською владою місце проведення, якщо вирішили влаштувати масовку в парку і розмістити свій реквізит. Найняти дизайнера і флориста, щоб дійсно створити красу.

Гроші. Це дорожче. Облаштування майданчика для розпису без сумніву веде до додаткових витрат. Звичайно, якщо ви не влаштовуєте розпис у себе на роботі в цеху. Квіти, декор, місця для гостей, часто — святкова арка і приємні дрібниці, які зроблять вдалими Весільне фото. Плюс музичний супровід, тамада-готуйте гаманець.

Читайте також: моє Ідеальне весілля. Модні колірні рішення для залу

Неофіційна — не врятує від РАГСу. Якщо ви взяли свого тамаду або вирішили заощадити на оплаті виїзної послуги Рагсу — доведеться заявитися в цю організацію 2 рази. Перший раз-подати заяву, а другий раз — розписатися за пару днів до урочистостей.

Сюрпризи погоди. Вам може зіпсувати плани дощ, який вирішить піти саме в той самий заповітний день. Ну яке весілля на острові в зливі або зворушливе визнання під квітковою аркою в парку, якщо її разом з вами забирає вітер?

Небезпека провалу. Церемонія, влаштована самостійно, може звернутися повним провалом через погану підготовки. У метушні складно передбачити все. Нюанси можуть зіпсувати свято, особливо, якщо все робите самі, не залучаючи фахівців.

Вибрати все для виїзної церемонії, замовити її «під ключ» і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia