Топ — 10 популярних пароварок

Пароварка — кращий друг і надійний помічник будь-якої домогосподарки, а мультиварка допоможе без праці приготувати будь-яку страву. Читайте в рейтингу Price.ua топ-10 найпопулярніших пароварок-мультіварок.

Rotex REPC75-B

Рейтинг самых популярных пароварок. Модель Rotex REPC75-B Багатофункціональна модель, корпус якої не тільки виготовлений з високоміцної нержавіючої сталі, але і покритий зсередини подвійним шаром антипригарного покриття. У комплекті йде велика кількість додаткових аксесуарів-змінна внутрішня кришка, баночки для йогурту і багато іншого.

Обсяг чаші становить 5 літрів, цього з лишком вистачить для приготування страв на всю сім’ю. Модель підтримує 17 різних програм і автоматичних режимів приготування їжі, а на LED дисплеї відображається поточний статус готування. Пароварка підходить для приготування каш, супів, смаження м’яса, готування випічки і варення і багато чого іншого.

Ціна — від 1650 грн.

REDMOND RMC-PM380

Рейтинг самых популярных пароварок. Модель REDMOND RMC-PM380 Потужна багатофункціональна пароварка з 14 автоматичними програмами приготування їжі. Серед цікавих додаткових можливостей можна виділити функцію зміни тиску, підтримання температури страви, можливість готування у вакуумі. На світлодіодному цифровому дисплеї відображається статус готування, а обсяг чаші дорівнює 6 літрам. За допомогою встановлених за замовчуванням програм можна робити випічку, тісто, йогурти, плов, дитяче харчування, а функція «мастершеф лайт» дозволяє змінити параметри температури і часу приготування прямо в процесі готування. Є функції стерилізації посуду, пастеризації, приготування сиру і фондю.

Ціна — від 2500 грн.

Читайте: Як вибрати пароварку

ELENBERG MC5512D

Рейтинг самых популярных пароварок. Модель ELENBERG MC5512D Бюджетна, але досить потужна модель пароварки-мультиварки, яка може похвалитися наявністю 10 режимів приготування їжі. Чаша на 5 літрів виготовлена з алюмінію, а нагрів відбувається за допомогою довговічного Тен-елемента. З додаткових функцій є можливість підтримки температури їжі, таймер відстрочки і ручна настройка тиску в чаші. За допомогою пристрою ви зможете приготувати супи, крупи, м’ясо, рибу, випічку, а також згасити або посмажити овочі. Просте і інтуїтивно зрозуміле кнопкове управління зробить процес приготування ваших улюблених страв ще приємніше.

Ціна — від 900 грн.

VES SK-A18

Рейтинг самых популярных пароварок. Модель VES SK-A18 Проста і ефективна модель, що поєднує в собі функції пароварки і скороварки. П’ятилітрова чаша з тефлоновим покриттям не дасть стравам пригоріти або пристати до стінок, а інтуїтивно зрозуміла сенсорна панель управління значно полегшить процес готування. Автоматичних програм всього 8, але їх цілком вистачає для приготування найпопулярніших страв, наприклад, круп, каші, випічки, готування на пару або гасіння. Є таймер для відкладеного готування, а корпус забезпечений спеціальними ручками для перенесення.

Ціна — від 2323 грн.

MYSTERY MCM-5018

Рейтинг самых популярных пароварок. Модель MYSTERY MCM-5018 Модель, що відрізняється від інших пароварок не тільки приємною ціною, але і гранично простим кнопковим управлінням. Температуру і час можна міняти за допомогою поворотного перемикача, рівень тиску в чаші можна міняти в процесі готування. Чаша на 5 літрів зсередини оснащена антипригарним покриттям, є 8 встановлених програм приготування їжі. Модель також може похвалитися компактними габаритами і невеликою вагою — всього 4 кілограми. Кришка оснащена замком безпеки, що особливо актуально, якщо в будинку є маленькі діти.

Ціна — від 1400 грн.

Читайте: Як вибрати мультиварку

DEX DPC-60

Рейтинг самых популярных пароварок. Модель DEX DPC-60 Модель, відмінною особливістю якої є цілих 85 режимів приготування їжі, серед яких 17 повністю автоматичних програм, 29 температурних режимів, 3 режими роботи під тиском. Є можливість пастеризації рідких продуктів, стерилізації посуду і підтримки температури страв. Утворений в процесі приготування їжі конденсат відводиться в спеціальну ємність, є знімний паровий клапан і верхня кришка. Чаша на 6 літрів з антипригарним покриттям. Кнопкове управління і кольоровий рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням полегшать процес готування, а стильний зовнішній вигляд пароварки відмінно впишеться в будь-який інтер’єр.

Ціна — від 1775 грн.

Vico VC-MC5124

Рейтинг самых популярных пароварок. Модель Vico VC-MC5124 Пароварка-скороварка, оснащена чашею на 6 літрів і 9 програмами автоматичного приготування їжі. З цікавих додаткових можливостей варто відзначити функції приготування тортів і риби, внутрішня поверхня з антипригарним покриттям, а корпус виконаний з нержавіючої сталі. Є функції розігріву і підтримки температури їжі. Управління кнопкове, інтуїтивно зрозуміле, дисплей з підсвічуванням. Спеціально для зручності переміщення з місця на місце на корпусі пароварки є зручні ручки.

Ціна — від 1240 грн.

Читайте: Топ-10 бюджетних мультіварок

Philips HD2178

Рейтинг самых популярных пароварок. Модель Philips HD2178 Багатофункціональна пароварка від іменитого виробника. Чаша на 6 літрів з багатошаровим тефлоновим антипригарним покриттям, кришка з клапаном скидання надлишкового тиску, ручки на корпусі, все це робить використання пристрою дуже простим і зручним. Модель може працювати в енергозберігаючому режимі, є функція захисту від дітей, а шнур живлення може від’єднаються для зручності зберігання приладу. З інших захисних функцій можна відзначити екстрений скидання тиску, функцію захисту від перегріву. У комплект з пароваркою входять мірні чаші і ложки, термостійкі рукавички і навіть книга рецептів.

Ціна — від 4150 грн.

ASTOR CY 1566

Рейтинг самых популярных пароварок. Модель ASTOR CY 1566 Пароварка з незвичайним дизайном, за яким ховається стандартний набір функцій. Модель оснащена 17 режимами приготування їжі, у чаші є антипригарне покриття, є функція відкладеного старту, підтримки температури страви та інші типові можливості. На ручці пароварки розташовується кнопка екстреного скидання тиску, в конструкції є спеціальний резервуар для збору конденсату. Сенсорна панель може здатися незрозумілою на перший погляд, але розібратися в управлінні досить просто.

Ціна — від 1680 грн.

Polaris PPC 0305AD

Рейтинг самых популярных пароварок. Модель Polaris PPC 0305AD Модель з 14 автоматичними програмами приготування їжі-9 з тиском і 5 без тиску. Причому, тиск може налаштовуватися вручну. Є окреме меню» здорове харчування » для приготування максимально корисних страв, функція підігріву і підтримки температури, таймер відстроченого старту, в загальному все, що потрібно господині на кухні. Відмітна особливість саме цієї моделі-6 рівнів захисту, від перегріву, від надлишкового тиску, від дітей, від перепадів напруги.

Ціна — від 1438 грн.

При виборі пароварки не варто гнатися за максимальною кількістю функцій і можливостей, звертайте увагу в першу чергу на надійність і довговічність пристрою.

Вибрати пароварку-мультиварку і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia