Топ-5 бюджетних напівпрофесійних бензопил

Бензопила незамінна в домашньому господарстві і вибрати її варто з гідних моделей. Але вони не обов’язково коштують дорого. До рейтингу Price.ua увійшли кращі бюджетні напівпрофесійні бензопили вартістю від 2 700 грн до 4 400 грн.

Hitachi CS35EJ

Пять вариантов полупрофессональных бензопил по адекватной цене. Hitachi CS35EJ

Ідеально підходить для невеликих короткочасних робіт. Потужність 2-х тактного бензинового двигуна 1,26 кВт (1.8 К.С.), Чого більш ніж достатньо для невеликого обсягу роботи.

Особливостями пили є наявність каталітичного глушника, що забезпечує відносно тиху роботу. Також можна відзначити відмінну роботу відцентрової Системи очищення повітря, завдяки якій повітряний фільтр потрібно рідше чистити. Обсяг бензинового бака становить 400 мл, а масляного — 200 мл.Довжина шини — 35 см. Крок ланцюга становить 3/8, що забезпечує непогану продуктивність і чистий зріз при невеликій вібрації. Невелика вага цієї бюджетної напівпрофесійної бензопили (3,9 кг) не буде сильно навантажувати руки, що дає можливість працювати нею жінкам і людям похилого віку. Наявність ручного гальма і антивібраційної системи зробить роботу інструментом більш комфортним і безпечним. На жаль, маслонасос, хоч і автоматичний, але зроблений повністю з пластика, а значить, скоро зноситься. З передбаченим безключовим доступом до основних деталей можна легко і швидко очистити фільтр або замінити свічки.

Ціна — від 2 729 грн.

Читайте: Як вибрати шуруповерт

AL-KO BKS 38/35

Пять вариантов полупрофессональных бензопил по адекватной цене. AL-KO BKS 38/35

Модель AL-KO BKS 38/35 відрізняється відмінною складанням, якістю деталей і ергономічністю. Варто відзначити зручні прогумовані рукоятки, які добре поглинають вібрацію. Новий двигун бюджетної напівпрофесійної бензопили зібраний в Японії. Він бензиновий одноциліндровий 2-х тактний з робочим об’ємом 37,2 см3. Потужність двигуна 1,4 кВт (1.8 К.С.). Така потужність підійде для нетривалих робіт в саду. Працює бензопила на паливній суміші (бензин+масло), яка розміщується в Баку ємністю 390 мл.Для спрощення процесу запуску двигуна пила оснащена кнопкою підкачки палива, а також системою «легкий старт». Доступ до фільтру простий і не вимагає інструментів. Вага такої бюджетної напівпрофесійної бензопили — 5,8 кг.Довжина шини — 35 см, а крок ланцюга — 3/8. Цього більш ніж достатньо для домашнього використання. Всі елементи управління розташовані біля рукояті. Також варто відзначити наявність аварійного блоку і щиток безпеки, що закриває руку. В цілому, відмінна пила для невеликих домашніх робіт.

Ціна — від 3 343 грн.

Stihl MS 170

Пять вариантов полупрофессональных бензопил по адекватной цене. Stihl MS 170

Бюджетна напівпрофесійна бензопила Stihl MS 170 є кращим представником компанії в цьому ціновій категорії по співвідношенню ціна-якість. Корпус пили маленький, а її вага становить 3,9 кг.Встановлений двигун має потужність 1,3 кВт (1,7 к. С.). Його робочий об’єм-30,1 см3. Довжина шини 35 см, а крок ланцюга-3/8. Окремо хочеться відзначити низькопрофільну ланцюг Picco Micro 3, яка відрізняється надійністю і універсальністю. Корпус бензопили має 2 бака: один ємністю 250 мл для бензину, а другий — 145 мл для масла. Корпус оснащений великим щитком безпеки, який миттєво блокує обертання ланцюга. Серед особливостей можна виділити автоматичне змазування ланцюга маслом. Кнопки управління закріплені на невеликій рукоятці. З мінусів можна відзначити слабку роботу антивібраційних пружин. Якщо підсумувати, то Stihl MS 170-легка і компактна бюджетна напівпрофесійна бензопила виключно для невеликих домашніх робіт.

Ціна — від 3 870 грн.

Читайте: Як вибрати електрорубанок

Makita EA3203S-40

Пять вариантов полупрофессональных бензопил по адекватной цене. Makita EA3203S-40

Бензопила Makita EA3203S-40 є відмінним представником бренду Makita . Вага пристрою — 4,2 кг.Потужність одноциліндрового 2-х тактного двигуна 1,35 кВт (1,8 к. С.). Його обсяг — 32 см3. Незважаючи на наявність металевого глушника, шум від роботи двигуна буде приблизно 105-113 дБ, що досить голосно. Особливістю, що відрізняє її від інших в цьому рейтингу, де представлені хороші бюджетні напівпрофесійні бензопили, є наявність шини 40 см.У цій моделі крок ланцюга становить 3/8. Паливний бак має ємність 400 мл, а масляний — 280 мл.Паливна суміш має в складі бензин без вмісту свинцю і масло для двотактних двигунів в пропорції 40:1. Серед «фішок» даної бензопили хочеться відзначити наявність водостійкого повітряного фільтра, технологію Easy-Start. Крім цього, дана бензопила має і стандартні функції, наприклад аварійне гальмо, антивібраційні пружини на рукоятках. В цілому, бюджетна і якісна модель для домашнього використання.

Ціни — від 4337 грн до 6900 грн.

Читайте: Як вибрати точильний верстат

Hyundai X380

Пять вариантов полупрофессональных бензопил по адекватной цене. Hyundai X380

Якісна бензопила Hyundai X380 є однією з дорогих моделей в нашому інтернет-магазині. Найголовніша відмінність від інших-це її технічні параметри. Потужність двигуна становить 1,7 кВт (2,3 к.С.), Саме завдяки цьому ланцюг розвиває 11 000 оборотів в хвилину. Вага цієї моделі-4,6 кг. Головними особливостями даного пристрою є відмінна якість використаних матеріалів і збірки корпусу, а також відмінна балансування. Обсяг паливного бака всього 300 мл, а масляного — 210 мл Довжина шини 40 см, з найпопулярнішим кроком ланцюга ‒ 3/8. Модель Hyundai X380 оснащена аварійним гальмом, який спрацьовує при віддачі вгору робочої частини Пили і широким захисним щитком.

Ціна — від 4 274 грн.

Вибрати бензопилу і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia