Починаємо свою справу. Що потрібно майстру шугаринга

Про що не забути, щоб клієнти були задоволені вашою майстерністю?

Шугарінг — модна процедура серед панянок, які хочуть бути володарками ідеально гладкої шкіри. Все більше з’являється бажаючих надати таку послугу. Якщо ви теж збираєтеся зайнятися шугарінгом, але ще не знаєте, що вам для цього знадобиться, ми зібрали повний гайд.

Паста для шугаринга

Что нужно мастеру шугаринга: паста

Це основа основ. По суті, карамель, яка наноситься на шкіру, щоб позбутися від небажаних волосків. Її можна готувати самостійно або придбати в косметичному магазині. Звичайно, для професійного використання потрібна покупна паста.

Пасти бувають декількох видів. Це потрібно врахувати при виборі засобу для шугаринга. Консистенція пасти для шугаринга — це головний параметр, На який потрібно звернути увагу. Від цього залежить, які волоски вона зможе захопити і в яких зонах.

  • Ультрам’яка. Паста не для новачків, тому що працювати з нею складно. Використовується при бандажній техніці, коли майстер працює з паперовими смужками.
  • Бандажна. Цією пастою працювати найпростіше, тому її можна сміливо купувати новачкам. Використовується для бандажної техніки шугаринга.
  • Рідка консистенція. Добре і швидко застигає на шкірі. Це паста для професіоналів, які вручну наносять її на шкіру клієнта. Тільки для тих, у кого низька температура рук. Використовувати пасту можна в холодну пору року. Інакше вона буде липнути до рук, а не до ніжок клієнтки.
  • Середня консистенція. Універсальна і підійде для будь-якої ділянки шкіри. Її використовують при мануальної техніки. Таку пасту спершу трохи підігрівають, а потім наносять на шкіру.
  • Щільна паста служить для видалення жорсткого волосся. Нею працюють в мануальній техніці і найчастіше опрацьовують зону глибокого бікіні. Там волосся частіше голять, тому вони ростуть густіше і жорсткіше.

У чому працювати

Что нужно мастеру шугаринга: одежда Зовнішній вигляд майстра, його охайність і стиль роботи має значення. Вам обов’язково потрібні:

  • Рукавички. Майстри по шугарингу під час всіх процедур зобов’язані працювати в рукавичках. Виберіть ті, які підійдуть вам. Бувають вінілові, нітрилові рукавички, з латексу, гуми. Якщо ви схильні до алергії, краще підійдуть нітрилові рукавички: вони містять менше алергенів.
  • Робоча форма. Обов’язкова для майстра. Форма повинна бути завжди чиста і акуратна. Це може бути халат або фартух. Зовнішній вигляд майстра повинен говорити про те, що вам можна довіритися і все стерильно. Також прибирайте волосся, щоб вони не заважали працювати.

Що знадобиться для процедури

Что нужно мастеру шугаринга: материалы

Антисептик. Робота майстра по шугарингу дуже делікатна. Стерилізація важлива точно так же, як у лікарському кабінеті. Щоб знезаразити шкіру перед процедурою знадобляться різні антисептики. Вони бувають з охолоджуючим і знеболюючим ефектом. Антисептиком може бути медичний спирт і будь-який спиртовмісний засіб. Необхідно обробити ділянку до нанесення пасти і після нього.

Скраб для тіла. Це один з етапів підготовки шкіри до процедури шугаринга. Скраб підніме волосся, щоб його було легше захопити пастою під час роботи. А ще він прекрасно абсорбує. Скраб для тіла стане в нагоді для відлущування ороговілих частинок шкіри перед процедурою. Так паста буде щільніше прилягати до шкіри і краще захоплювати волоски. До того ж, якісна опрацювання скрабом допоможе запобігти виникненню врослих волосків, що трапляється під час шугаринга.

Крем необхідний після процедури, щоб заспокоїти шкіру і подарувати їй зволоження, зберегти водний баланс.

Бандажні смужки використовуються при бандажній техніці. Їх виготовляють з різного матеріалу: полімер, папір, тканина.

Дерев’яні палички. Це один із засобів для нанесення пасти. При бандажній техніці вони необхідні, щоб рівномірно нанести пасту, а потім її зірвати разом з волосками.

Тальк. У кожної людини своя температура шкіри. Є люди, яким паста не підходить, тому перед проведенням шугаринга потрібно нанести трохи на ділянку шкіри. Він підсушує шкіру і дає можливість працювати з пастою. А під час роботи в зоні бікіні або на ніжних пахвах, тальк просто необхідний.

Засіб для уповільнення росту волосся. Стартовий набір майстра по шугарингу може його не включати. Але рано чи пізно, його доведеться купити. Ефект від гладкої шкіри триває всього два тижні, але якщо використовувати засоби для уповільнення росту волосся, то ефект може бути більш тривалим. Заспокоює шкіру після екзекуції і має протизапальний ефект.

Засіб для знеболювання — обов’язково в цьому списку. Просто тому, що ця шугарінг — процедура не найприємніша.

Одноразові простирадла, серветки необхідні для проведення процедур.

Меблі та обладнання

Что нужно мастеру шугаринга: мебель и оборудование

Кушетка. Місце проведення процедур. Можна взяти звичайний складаний масажний стіл. Висота повинна відповідати вашому зростанню. Якщо весь день нахилятися, швидко заробите болю в спині. Клієнту теж має бути зручно, щоб руки і ноги розміщувалися комфортно.

Стелаж. Всі необхідні матеріали повинні бути під рукою. Пересувний металевий візок на коліщатках — кращий вибір. Зовсім як у медсестер в лікарнях. Можна посунути так, щоб було зручно проводити процедури.

Нагрівач для пасти і воску. Пристрій, який допоможе підігріти пасту і буде тримати потрібну температуру. Підходить як для косметичного кабінету, так і для будинку. У комплекті поставляється алюмінієвої контейнер для розігрівання кошти.

Освітлення. Пропустити пару волосинок на ніжній шкірі клієнтки, яка мріє про ідеально гладких ніжках — страшний сон майстра. Тому потрібна якісна лампа. Вона може бути на струбцині або на штативі. Кращий варіант-купити сучасну лампу-лупу. Вона збільшувати дрібні деталі і не створює навантаження для очей. Жоден волосок не проскочить!

Сухожар. Обов’язкова умова для стерилізації інструментів. Тільки він може гарантувати стерильність і безпеку процедури для клієнтки.

Додаткові засоби з волосками

  • Тример. Знадобиться для видалення занадто довгого волосся у клієнтки.
  • Металеві Шпателі. Потрібні для вилучення пасти з банки, а також її нанесення.
  • Пінцети. Стануть в нагоді в боротьбі з одиничними короткими волосками. Виручать у війні з врослими волоссям.

Вибрати все для шугаринга, а також порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia