Найбільш захоплюючі фільми про прибульців і НЛО

В нашу добірку увійшли як нові фільми, над якими доведеться не одну годину поламати голову, так і стара, добра класика.

«Грань майбутнього», 2014

Фильмы о пришельцах: более 15 хитовых лент. “Грань будущего”, 2014

Раса злісних інопланетних загарбників нападає на Землю. Їхня зброя неймовірно руйнівна, тому перед нею не встояло жодне місто. Вже мільйони людей загинули, а вцілілі загинуть найближчим часом. Розуміючи, що іншого шансу не буде, люди вирішили об’єднатися і дати прибульцям фінальний бій.

Білл Кейдж також брав участь у цій битві, незважаючи на те, що військового досвіду у нього немає взагалі. Тому він гине за лічені хвилини після початку битви. Але якимось чином йому вдалося вбити одного з інопланетян. І тут відбувається неймовірне. Білл прокидається і розуміє, що він знову опинився в тому самому дні битви. І так відбувається кожен раз, коли він гине в пекельній битві. Тільки є один нюанс-кожен раз, коли він прокидається, він стає більш розумним і небезпечним.

«Кловерфілд, 10», 2016

Фильмы о пришельцах: более 15 хитовых лент. “Кловерфилд, 10”, 2016

Після сварки з хлопцем Мішель потрапила в страшну автокатастрофу. Коли вона прокинулася, то зрозуміла, що знаходиться в бункері і хтось прикував її до батареї. Скоро з’явився і господар бункера, Ховард. Він розповідає дівчині моторошну історію про те, що тепер на землі немає життя, страшний вірус знищив всіх і виходити на поверхню небезпечно для життя. Незабаром Мішель дізнається, що в бункері також знаходиться молодий хлопець, у якого травмована рука. Він теж чув про якусь катастрофу, але подробиць він не знає. Сильно розмиті відомості про подію змушують молодих людей засумніватися в благих намірах Говарда. А що, якщо він просто маніяк, який хоче щоб вони просто все життя жили під землею? І у Мішель і Еммета дозріває план втечі.

«Війна світів», 2005

Фильмы о пришельцах: более 15 хитовых лент. “Война миров”, 2005

Людство навіть не могла уявити, що за всім, що відбувається на Землі дуже уважно спостерігають з космосу інопланетяни. Вони набагато більш розвинені, розумні і високотехнологічні.

Рею довелося доглядати за своїми дітьми: сином Роббі і дочкою Рейчел, адже його дружина поїхала до батьків у Бостон. Але цей день явно не буде простим. Рей зауважує, що над містом утворюється величезна хмара. Він розуміє, що це непроста гроза, коли з хмари починають вириватися сині блискавки, які відключають електрику. А в тих місцях, де блискавки потрапляли в асфальт, стали з’являтися величезні триногі машини, які смертоносними променями стали ситреблять людей. Рей розуміє, що йому і дітям потрібно терміново бігти з міста. Відважний батько готовий на все, щоб захистити свою сім’ю.

Читайте також: кращі серіали-ужастики для любителів жанру

«Прибуття», 2016

Фильмы о пришельцах: более 15 хитовых лент. “Прибытие”, 2016

Люсі Бенкс є одним з кращих перекладачів у світі. Вона викладає лінгвістику в найпрестижнішому вузі. І саме до неї звертаються спеціальні агенти з незвичайним проханням. Виявляється на Землю прибули кілька кораблів інопланетян, але як з ними спілкуватися, ніхто навіть не здогадується. Звичайно, всіх дуже цікавить, з якою метою ці гості прибули до нас. Це і належить з’ясувати безстрашної Вченої.

«Битва за Землю», 2019

Фильмы о пришельцах: более 15 хитовых лент. “Битва за Землю”, 2019

Дуже довгий час люди мріяли зустрітися з інопланетянами. І ось представники позаземної цивілізації нарешті прилетіли на нашу планету. Наївне людство знову опинилося у вельми сумнівній ситуації. Адже такі довгоочікувані гості виявилися у багато разів сильнішими за людей і тому їм швидко вдалося встановити своє панування. Вони повністю змінили життєвий Статут землян, встановили правила, які звели анархію на «ні». Результати вийшли просто вражаючі: безробіття практично не стало, люди тепер живуть в гармонії і навіть у світі. Але є група незгодних. Вони організували підпільний опір, члени якого вважають, що прибульці не тільки не благородні, але і дуже небезпечні.

«5 Хвиля», 2016

Фильмы о пришельцах: более 15 хитовых лент. “5 волна”, 2016

Над планетою з’явився корабель прибульців. Люди назвали їх іншими. Так ось мета інших-захопити планету, а для цього потрібно знищити все людство. Всім зрозуміло, що інопланетяни не зупиняться поки не доб’ються свого. Інші діють етапами. Для початку вони відключили електрику, потім вони зруйнували всі великі міста, а третьою хвилею став вірус, який забрав мільйони життів. Але найстрашніше було ще попереду. Коли настала четверта хвиля, Інші спустилися на Землю і стали полювати на тих, хто вижив після перших трьох хвиль. Відрізнити їх від звичайних людей неможливо, адже вони вселяються в них і беруть повністю під контроль розум. Але буде ще й п’ята хвиля, після якої точно ніхто не зможе вижити.

У всьому цьому божевіллі головній героїні потрібно зберегти життя її брата і це буде точно неймовірно складно, якщо не сказати неможливо. Але чи всі інші погані і бажають смерті людям?

«Тихе місце», 2018

Фильмы о пришельцах: более 15 хитовых лент. “Тихое место”, 2018

Монстри, які захопили нашу планету вбили майже всіх її жителів. Вони повністю сліпі, але слух у них відмінний. Завдяки йому вони і нападають на своїх жертв. Всі, хто створює хоча б найменший звук, моментально вмирають.

Евелін, її чоловік Лі і троє їхніх дітей вижили тільки завдяки тому, що можуть спілкуватися мовою жестів. Їх молодша дитина глухий. Подружжя оселилося на віддаленому ранчо і організувало своє життя так, що їм не доводиться видавати ніяких звуків: ходять босоніж, спілкуються беззвучно і навіть грають в цілковитій тиші. Але іноді відбуваються помилки, які можуть коштувати життя всієї родини. До того ж Евелін вагітна і народити їй належить в цілковитій тиші. Але тільки чи зможе вона?

Читайте також: кращі серіали про зомбі, для тих, кому набридли «Ходячі»

«Анігіляція», 2018

Фильмы о пришельцах: более 15 хитовых лент. “Аннигиляция”, 2018

Як і звідки з’явилася Зона Ікс не знає ніхто. Це вкрай небезпечна територія, в якій відбуваються аномальні явища. Ні, тут не живуть якісь страшні чудовиська, але сюди ніхто не ходить і звідси ніхто не повертається. Уряд вирішив створити спеціальну організацію, яка зможе вивчити Зону Ікс. Але інформацію про неї вони так і не отримали, тому що звідти мало хто повернувся. А ті, хто повернувся, змінилися до невпізнання.

Тепер же в Зону відправляється дванадцята експедиція. Чотири жінки вирішили кинути все і відправитися розгадувати таємницю.

«Морський бій» 2012

Фильмы о пришельцах: более 15 хитовых лент. “Морской бой” 2012

Люди постійно посилають в космос сигнали в надії, що хтось на них відгукнеться. Але чомусь ніхто не замислюється про те, що цей контакт може бути смертельним для людей.

Едгар Мітчелл надав світові незаперечні докази існування прибульців і стало очевидно, що контакт неминучий. Але, як і слід було очікувати, інопланетяни виявилися аж ніяк недружніми. Перший удар припав на океан. І відбивати атаку довелося морякам американських ВМС. Але навіть найсучасніша земна зброя не може заподіяти ворогові навіть незначні пошкодження.

» Монстри», 2010

&Nbsp;

Фильмы о пришельцах: более 15 хитовых лент. “Монстры”, 2010

Пару років тому на Землю впав метеорит. На собі він приніс форму інопланетної життя і тепер на великій ділянці відбуваються дивні речі. Родзинка фільму в тому, що в ньому не використовуються спецефекти. Щоб провести зйомку, режисер відстежував новини і виїжджав разом зі знімальною групою на місця, зруйновані стихіями. В результаті вийшов дуже реалістичним і глибокодумним.

Читайте також: кращі серіали про апокаліпсис. Кінець вже близько?

«Скайлайн», 2010

Фильмы о пришельцах: более 15 хитовых лент. “Скайлайн”, 2010

Брати Штраус до того, як зняти свій перший фільм, працювали над спецефектами таких всесвітньо відомих проектів, як «Секретні матеріали»Титанік» і «Вулкан».

Для зйомок цього фільму використовували особняк одного з братів. Та й бюджет картини більш ніж скромний-10 млн дол.
За сюжетом група друзів безтурботно відсипається після бурхливої гулянки. Але спати не дає дивне синє світло, яке пробивається крізь вікна. Ось тільки це світло зовсім не нешкідливий, він затягує людей, які його бачать, на кораблі інопланетян. Хлопці намагаються покинути місто. Але це зробити дуже складно-небезпека чекає їх практично на кожному кроці. Навіть військові, у яких є спеціальна техніка, не можуть воювати з інопланетними гостями. А ось у звичайної людини це вийшло. Ну як у звичайного. Виявляється у хлопця є незрозумілі здібності.

«Вторгнення», 2007

Фильмы о пришельцах: более 15 хитовых лент. “Вторжение”, 2007

Вся ця захоплююча історія почалася з катастрофи. Космічний човник вибухнув як тільки увійшов в щільні шари земної атмосфери. Експерти тут же досконально вивчили уламки і виявили інопланетну форму життя. Спочатку вони ідентифікували її як форму звичайної слизу. Але виявилося, що це щось має власну ДНК, володіє розумом і вміє паразитувати. Природно, в якості носіїв ця тварюка вибирає саме людей. Вченим не вдалося зрозуміти, як можна вбити цю істоту, а воно тим часом заразило стільки людей, що довелося оголосити епідемію. Особливою рисою заражених є повна відсутність емоцій. А їх головна мета-заразити і знищити якомога більше людей.

«Четвертий вид», 2009

Фильмы о пришельцах: более 15 хитовых лент. “Четвертый вид”, 2009

Фахівці з НЛО поділяють контакти з інопланетянами на чотири види. У зростаючій найнебезпечнішим і страшним вважають четвертий. У цьому випадку мова йде про викрадення людей. Якщо вам це здається всього лише красивою казкою, то жителя невеликого містечка Ном живуть в страху. У їхньому місті відбуваються дивні і абсолютно незрозумілі події. Хто тільки не намагався розслідувати ці справи: і поліція, і спецслужби, але всі їхні зусилля були марними. Ця загадкова історія дуже зацікавила Ебігейл. Її професія-психотерапевт. І саме вона виявила щось, що просто неможливо пояснити.

«Район №9», 2009

Фильмы о пришельцах: более 15 хитовых лент. “Район №9”, 2009

У далекому 1982 році в небі Йоганнесбурга з’явився величезний інопланетний корабель. Ось тільки прибульці не нападають на землян, не прагнуть заволодіти нашою планетою. Як виявилося, їх корабель зламаний, екіпаж знаходиться на межі. Ці інопланетяни були змушені покинути свою планету, а на землі у них трапилася вимушена зупинка. У ПАР вирішили надати їм притулок, який потім назвали «Район №9». Спочатку це здавалося дуже вдалою ідеєю, але інопланетяни настільки добре влаштувалися, що і не думали відлітати назад. А землянам стало дуже накладно їх утримувати. У «районі № 9» сьогодні процвітає анархія і кримінал і це дуже не подобається жителям сусідніх районів. Щоб якось розрулити ситуацію, уряд вирішує переселити прибульців в новий табір, що нагадує швидше концентраційний.

Звичайно, ця ситуація не влаштовує інопланетян і вони розробляють свій план порятунку.

«Пів-Секретний матеріальчик», 2011

&Nbsp;

Фильмы о пришельцах: более 15 хитовых лент. “Пол - секретный материальчик”, 2011

Відмінна комедія для перегляду з друзями. Гарантуємо, що висловлювання статі ви розберете на цитати. Ще б пак, адже в російському перекладі інопланетянина озвучив Павло Воля.

Друзі Клайв і Грем подорожують по Америці, спеціально вишукуючи місця, які хоч якось пов’язані з прибульцями. І ось хлопцям посміхнулася удача — вони стали свідками аварії. Друзі кинулися подивитися чи вижив хто-небудь. Ось тільки на місці аварії їх чекав Пол. Гуманоїд розповів хлопцям про те, що йому потрібна допомога і ті вирішили допомогти гостю нашої планети. Виявляється ще в 1947 році Пол потрапив в руки до федеральних агентів після того, як його корабель зазнав аварії на Землі. З цього жахливого моменту Пол жив в бункері і піддавався всіляким дослідам. Тепер же нещасний бранець повинен дістатися до місця, де його побратими зможуть забрати його додому.

«День Незалежності», 1996

Фильмы о пришельцах: более 15 хитовых лент. “День Независимости”, 1996

Легендарний фільм. Можна сказати-класика жанру.

Коли, на радість землян, до нашої планети підлітає корабель інопланетян, люди ще не розуміють всієї небезпеки. Буквально через кілька годин всі світові столиці палахкотять вогнем. Схоже, в планах прибульців знищення всіх землян. І людям доведеться люто боротися за своє життя і планету. Це буде важка битва, тому що навіть ВПС США не здатні перемогти інопланетний корабель. І тільки пілоту Стівену Хіллеру дивом вдалося збити ворожий корабель. І ця подія дає людям хоч і невеликий, але все ж шанс на перемогу.

«Факультет», 1998

Фильмы о пришельцах: более 15 хитовых лент. “Факультет”, 1998

Ні, наш топ точно не міг обійтися без цього олдскульного фільму. Та тут тільки акторський склад дорого коштує!

Коледж Херрінгтон, як і тисячі інших по всій Америці, живе своїм життям день у день. Тут є всі представники студентського планктону: лідери, одинаки, наркомани, розумники. Звичайно, всі вони тихо, а часом і не дуже, ненавидять один одного. Ось тільки надзвичайна подія змушує зовсім несхожих один на одного людей зібратися в одну компанію. Виявляється, що їхні викладачі стали жертвами інопланетян. Вони повністю контролюють їх мозок і дії. А головна мета прибульців-звернути якомога більше людей. Молоді люди змушені боротися з цим злом. Але як дізнатися, хто заражений, а хто-ні?

Вибрати монітор, а також порівняти ціни зручно на Price.ua .

Читайте також: Топ-5 моторошнуватих серіалів

Загрузка ...
PriceMedia