Будь в тренді! Вишиванка: Етніка і розкіш

Цей елемент одягу настільки міцно увійшов в гардероб модниць, що вишиванка є і у першокласниці, і у світської левиці. Сьогодні ми зупинимося на ультрамодних, ексклюзивних моделях від провідних українських дизайнерів.

Юлія Магдич

Самые модные вышиванки. Юлия Магдыч Сімейні традиції, яскравий особистий стиль та бажання переосмислити естетику українського народного костюма надихнули львів’янку Юлію Магдич на створення власного бренду одягу. У бренду не буває знижок, так як концепція має на увазі під собою колекційний одяг, яку можна передавати через покоління — від мами до доньки. Одяг Юлії Магдич відомий далеко за межами України.

Ціна вишиванки — від 17 550 грн.

Віта Кін

Самые модные вышиванки. Вита Кин Перший український дизайнер, чий одяг носять найвпливовіші знаменитості в усьому світі, автор знаменитих суконь-вишиванок — Віта Кін. Вишиванки від Віта Кін бувають двох розмірів-XS і стандарт.

Жоден вишитий виріб не потрапить в магазин, поки її не відміряє модель і творці не переконаються, що вона добре сидить.

Ціна вишиванки — від 23 600 грн.

Бренд Sleeping Gypsy

Самые модные вышиванки. Sleeping Gypsy Компанія шиє сучасні сукні та блузи з вишивкою. Всі малюнки авторські, створені художницею Олександрою Кудрявцевою. Колекції не сезонні, але нові моделі виходять щомісяця.

Також є можливість пошиття вишиванки з монограмою і за індивідуальними мірками.

Чоловічих моделей в постійному виробництві немає, але іноді на замовлення роблять сорочки з вишивкою, що повторює візерунок на жіночій сукні.

Ціна вишиванки — від 6 750 грн.

FOBERINI

Самые модные вышиванки. FOBERINI Бренд одягу преміум-класу. Візитна карта бренду FOBERINI-це гармонійна трансформація старовинної вишивки в новий дизайн одягу. Колірна гамма вишиванок-послання, в якому легко можна простежити різноманітність фарб української природи. А вишиті візерунки, що утворюють автентичний орнамент, таять в собі силу оберега.

Ціна вишиванки — від 2080 грн.

VALA

Самые модные вышиванки. VALA Молодий український бренд, дизайнери якого створюють ексклюзивні авторські вишивки преміум якості. Вони виконані в старовинних українських традиціях. Високоякісна машинна вишивка за мотивами національних орнаментів в авторському виконанні. Зібрані вручну «пухлик» і «збиранка» є яскравою прикрасою робіт. Бахрома і кисті також виготовляються вручну.

Ціна вишиванки — від 250 грн.

Загрузка ...
PriceMedia