Hyundai Motor випустить спеціалізовану платформу для електромобілів

02.12.2020 - Просмотров: 15

Південнокорейська компанія Hyundai Motor Group повідомила, що на початку наступного року представить нову платформу, призначену виключно для електромобілів. Вона буде використовувати власну технологію акумуляторів Hyundai, що дозволить скоротити час і витрати на виробництво.

Автовиробник, що займає п’яте місце в світі, підкреслив своє бажання стати великим гравцем на світовому ринку електромобілів.

Hyundai очікує, що нова глобальна модульна електроплатформа (E-GMP) дозволить використовувати власні акумуляторні модулі в різних моделях електромобілів і скоротить кількість комплектуючих на 60%.

&Quot; E-GMP буде дуже ефективним у розширенні лідируючих позицій групи в області електромобілів, так як це дозволить за відносно короткий період часу розширити асортимент електромобілів за рахунок модульності і стандартизації", – йдеться в заяві компанії.

Hyundai буде використовувати бренд Ioniq для всіх електромобілів

За попередніми даними, електромобіль на основі E-GMP зможе проїхати 500 км і більше на одній зарядці, що на 23% більше, ніж у моделі Kona EV, яка в даний час є самим "далеким" електромобілем Hyundai.

Hyundai Motor і її дочірня компанія Kia Motors розраховує продати в цілому 1 млн.Електромобілів в 2025 році, що робить її третім за величиною постачальником електромобілів в світі.