Випуск спортивного електрокара Tesla Roadster другого покоління почнеться тільки в 2022 році

29.01.2021 - Просмотров: 30

Спортивний електрокар Tesla Roadster вважається родоначальником марки, але восени 2017 року компанія представила модель другого покоління, яка повинна була з’явитися на конвеєрі до початку цього десятиліття. Тепер стає ясно, що виробництво найшвидшого електрокара Tesla почнеться не раніше наступного року.

Джерело зображення: Tesla

Ілон Маск (Elon Musk) оголосив про це після закінчення щоквартального звітного заходу, традиційно використовуючи особисту сторінку в Twitter. Вчора стало відомо, що пікап Cybertruck в масовій кількості почнуть випускати тільки в 2022 році, а Родстер з цих двох автомобілів для Tesla мав менший пріоритет. Як зазначає Electrek, Ілон Маск пояснив, що в цьому році компанія тільки завершить розробку родстера другого покоління, передсерійна версія буде готова тільки до кінця літа. Силова установка з трьома електромоторами і робота з удосконалення тягових акумуляторів зайняли деякий час, як пояснив засновник Tesla. Родстер не надійде у виробництво до 2022 року.

На момент анонсу восени 2017 року Родстер вразив обіцяними динамічними характеристиками. Сто кілометрів на годину він повинен був розміняти приблизно за дві секунди, максимальна швидкість повинна була перевищувати 400 км / год, а на одному заряді електромобіль міг проїхати майже 1000 км. З появою в модельному ряду Tesla седанів Model S Plaid з порівнянною динамікою компанії доведеться шукати інші способи залучення клієнтів до родстера, який буде в два рази дорожче.

Прийом замовлень на родстер вівся вже давно, покупцям автомобілів з першої обмеженої партії в 1000 примірників пропонувалося заплатити 250 000 доларів в якості авансу, але тепер черга дійшла до більш терплячих клієнтів. Вони повинні спочатку внести депозит у розмірі 5000 доларів, а через півтора тижні заплатити ще 45 000 доларів, щоб встати в чергу за правом отримання електромобіля вартістю 200 000 доларів в базовій комплектації. Раніше Маск натякав, що найшвидша версія Родстера отримає реактивні сопла, які будуть розганяти автомобіль струменем стисненого повітря, а також полегшувати маневрування на високих швидкостях. Для реалізації цього варіанту Tesla збиралася використовувати досвід своєї спорідненої аерокосмічної компанії SpaceX.