Будівництво заводу Tesla під Берліном затягується. Терміни зірвали змії і ящірки

08.12.2020 - Просмотров: 15

Тесла був змушений призупинити вирубку 82,9 га соснового лісу для зберігання і каналізації під час будівництва своєї першої європейської фабрики Gigaf в Німеччині. Згідно з публікацією Der Tagesspiegel , сигнал тривоги пролунав з вуст екологів. Вони повідомили, що будівництво становить загрозу для місцевої екосистеми, а також для зимуючих там змій і ящірок.

Джерело: CNBC

Тесла запевнив, що при підготовці до будівельних робіт протягом двох місяців вже зловили всіх тварин і розселили їх. Однак екологи визнали неможливим завершити настільки масштабні роботи за короткий проміжок часу, а продовження будівництва може нашкодити зимовій сплячці рептилій. Адміністративний суд Франкфурта на Одері прийняв сторону "зелених". Тепер будуть проведені консультації з Державним агентством з охорони навколишнього середовища та Ілоною Маск (Elon Musk). Після цього суд проведе переоцінку ситуації.

Що цікаво, це не перша поразка Тесли перед німецькими Еко-активістами. Раніше вони вимагали і домоглися того, що Тесла переглянув плани з водозабору, зменшивши його більш ніж на третину, а також більше уваги приділяли питанню утилізації відходів.

За даними CNBC , чергова затримка в будівництві Гігафабрики недалеко від аеропорту Берлін-Бранденбург може змусити компанію відкласти початок виробництва перших європейських електромобілів до кінця 2021 року або навіть пізніше. Спочатку Тесла планував почати виробництво електромобілів у Німеччині в липні наступного року.

Згідно з планами, перший європейський завод з виробництва електромобілів Tesla займе площу близько 300 га, що еквівалентно приблизно 420 футбольним полям. Планується випускати до 500 тис.Автомобілів на рік. На місцевому ринку компанії доведеться конкурувати з пропозиціями Volkswagen і Audi, які випускають моделі електромобілів ID.3 І E-tron відповідно.