Cyberpunk 2077 запустили на ПК з AMD Athlon 3000g і вбудованою графікою — гра перетворилася в набір пікселів

17.12.2020 - Просмотров: 24

Випуск Cyberpunk 2077, якого чекали сім років, привернув увагу багатьох ентузіастів і блогерів. Вони створили десятки відео, присвячених грі, і в різних форматах. Хтось тестував проект на ПК, зібраному за мінімальними вимогами, інший показував свіжий екшен-RPG в "картопляному" режимі, а автор YouTube каналу LowSpecGamer довів, що Cyberpunk 2077 може працювати на ПК з процесором AMD Athlon 3000g і вбудованим графічним процесором.

У недавньому відеоблогері показано, як змусити новинку з CD Projekt RED працювати на дуже слабкому ПК. Спочатку автор встановив мінімально можливі настройки через меню гри. Потім він почав вносити додаткові зміни в конфігураційні файли Cyberpunk 2077. В результаті ігрова графіка перетворилася в невиразну піксельну масу. У ній можна побачити окремі об’єкти і контури персонажів, але розраховувати на більше не можна.

Але проект працював на процесорі AMD Athlon 3000g з інтегрованою графікою AMD Radeon Vega 3. Більш того, Cyberpunk 2077 на цій системі виконувався зі швидкістю 30 кадрів в секунду з затримкою до 20-25 кадрів в секунду. У коментарях нижче відео, користувачі жартували, що власники ПК тепер можуть отримати"консольний досвід & quot; при відтворенні свіжих дій RPG CD Projekt RED.