Дані опитування: найбільше подобаються власникам електромобілі Tesla Model S і Kia Niro EV

22.01.2021 - Просмотров: 7

Аналітична компанія JD Power опублікувала своє перше дослідження задоволеності водіїв володінням електричним транспортним засобом в США – "досвід експлуатації електричних транспортних засобів в США (EVX)". Один з основних висновків дослідження полягає в тому, що більшість користувачів електромобілів, які вперше використовують електричний автомобіль, мають намір знову вибрати електромобіль при покупці свого наступного автомобіля.

Аналітики вивели загальний індекс власності EVX, який визначає ступінь задоволеності власника своїм електромобілем (по 1000-бальною шкалою) в преміальному і масовому сегментах ринку на основі семи факторів: точність заданого пробігу заряду акумулятора; наявність громадських зарядних станцій; дальність дії; вартість володіння; задоволення від водіння; простота зарядки в домашніх умовах; якість і надійність автомобіля.

Тесла був явним лідером у преміум-сегменті. Модель S отримала найвищий рейтинг від власників з 738 балами з 1000 можливих. Модель 3 займає друге місце (790 балів), а Модель Y – третє (780 балів). Audi E-Tron займає четверте місце з 686 балами. Jaguar I-Pace з 669 балами закриває першу п’ятірку. Незважаючи на те, що електромобілі Tesla мали певні проблеми з якістю, позначені деякими власниками, в цілому власники були дуже задоволені ними.

Що стосується сегмента масового ринку електромобілів, Kia Niro EV зайняв перше місце з 782 очками. За ним пішли Chevrolet Bolt EV (745 очок), Hyundai Kona EV (743 очки), Nissan Leaf (712 очок) і Volkswagen E-Golf (696 очок).

Згідно з опитуванням, 82% респондентів відповіли, що "безумовно" розглянуть питання про покупку ще одного електромобіля в майбутньому.

В опитуванні взяли участь трохи менше 10 000 водіїв. Опитування охопило як електромобілі з акумуляторними батареями, так і гібриди 2015-2021 модельного року.