DJI представляє новий дрон Mavic 2 Enterprise Advanced з поліпшеним тепловізором і неперевершеною точністю

17.12.2020 - Просмотров: 35

*DJI, світовий лідер в області цивільних безпілотних літальних апаратів і технологій аерофотозйомки, представив безпілотний літальний апарат Mavic 2 Enterprise Advanced для професійного застосування. M2EA оснащений новітньою тепловізійною і RGB камерою, а також забезпечує точність позиціонування на сантиметровому рівні за допомогою RTK-модуля. *

&Quot; Mavic 2 Enterprise Advanced успішно поєднує в собі новітні тепловізійні і візуальні технології камери з підтримкою опціонального надточного модуля позиціонування RTK, що дозволяє нашим клієнтам вибирати найкращу конфігурацію безпілотника для своїх додатків", – сказав Тарас Трояк (Taras Troiak), співзасновник сайту DJI| QUADRO.UA .

Розширені сенсори

M2EA оснащена тепловізором HD з роздільною здатністю 640х512 пікселів і 48-мегапіксельною візуальною камерою з 1/2-дюймовим CMOS-датчиком. Тепловізор має частоту кадрів 30 Гц і точність вимірювання температури ±2°C. Перемикання між тепловізором і камерою або перегляд двох зображень одночасно на роздільному екрані. M2EA знімає HD-фотографії та 4K-відео з безпечної відстані. Візуальна камера оснащена 32-кратним цифровим зумом, а тепловізор – 16-кратним.

Додаткові функції тепловізора:

Сантиметрове точне позиціонування

M2ea сумісно з модулем RTK компанії DJI (продається окремо). RTK забезпечує точність в сантиметрах і підтримує NTRIP. Він здатний пролітати над 240 шляховими точками для автоматизованих перевірок в складних умовах.

Надійний захист даних і підвищена безпека польотів

M2EA, як і інші продукти лінійки DJI Enterprise, володіє розширеними функціями захисту даних, включаючи цілісність фотографій, відео, журналів польотів і т. Д. За допомогою програми DJI Pilot M2EA працює в режимі локальної передачі даних, тобто не відправляє і не отримує інформацію через Інтернет. Радіозв’язок між безпілотним літальним апаратом і пультом дистанційного керування надійно зашифрована за допомогою стандарту AES-256.

M2EA має 24 ГБ внутрішньої пам’яті для зберігання даних, яка може бути захищена паролем.

M2EA оснащена системою DJI AirSense, яка приймає сигнали ADS-B від літаків і вертольотів для оповіщення пілотів безпілотних літальних апаратів про наближення повітряного руху. Конфіденційність забезпечується режимом "стелс", який вимикає світлодіодні лампочки.

Самонагріваючі батареї працюють в холодну погоду (до -10°C).

M2EA має максимальний час польоту до 31 хвилини і швидкість до 72 км/год. У ньому використовується система передачі відео та даних OcuSync 2.0, Що забезпечує стабільний зв’язок між безпілотним літальним апаратом і пультом дистанційного керування на відстані до 10 км (FCC, до 6 км CE).

Модульні аксесуари

  • 2400 Люмен прожектора.

  • Гучномовець з максимальним звуковим тиском 100 децибел (на відстані до 1 метра), може зберігати голосові записи і відтворювати їх.

  • Миготливий маяк розроблений відповідно до стандартів Федерального управління цивільної авіації США для нічних польотів, яскравий миготливий джерело світла, видимий на відстані до 4,8 км.

  • DJI Smart Controller має 5,5-дюймовий ультра-яскравий дисплей, який підтримує 1080p. Якість зображення не погіршується навіть при прямому сонячному світлі.

Ціна і час доставки

Новий DJI Mavic 2 Enterprise Advanced за ціною 249600 грн доступний для попереднього замовлення на сайті DJI| QUADRO.UA і в мережі авторизованих магазинів DJI KYIV| ODESA| LVIV, поставки почнуться з лютого 2021 року. Інші подробиці можна дізнатися тут.