DJI розчарована рішенням Міністерства торгівлі США Найвідоміший виробник дронів відреагував на американські санкції

20.12.2020 - Просмотров: 17

Уряд США розширив санкційний список, в який вже давно включений Хуавей. На цей раз в список були додані SMIC (відомий виробник напівпровідникової продукції – процесорів, чіпсетів і SoCs в Китаї) і DJI. Останній не потребує представлення – він є найбільшим виробником безпілотних літальних апаратів для споживчого ринку. Само собою зрозуміло, що DJI не міг не відреагувати на подібну подію.

&Quot; DJI розчарований рішенням Міністерства торгівлі США". Клієнти в Америці можуть продовжувати купувати та використовувати продукти DJI, як і раніше. DJI залишається прихильним справі розробки найбільш інноваційних продуктів в галузі, які визначають нашу компанію і приносять користь всьому світу ", – йдеться в заяві. Воно також має на увазі, що DJI не має наміру ні виходити з американського ринку, ні згортати будь-які програми, такі як сервіс і т. П. Рішення Міністерства торгівлі не забороняє DJI продавати свої пристрої, але обмежує доступ китайців до американських технологій. І це може вплинути на розробку нових моделей і їх вихід на світовий ринок.

Галузевий аналітик (з характерною ручкою Drone Analyst в Твіттері) вважає, що санкції нададуть короткостроковий вплив на доступність DJI-продуктів в США, проте довгостроковий вплив на сегмент оцінити складно. Очевидно, що місцеві (американські) виробники безпілотних літальних апаратів, такі як Skydio, захочуть скористатися ситуацією і тимчасової плутаниною, викликаної цим рішенням, але перерозподіл ринку малоймовірно. Оскільки DJI не повністю залежить від американських компаній (на відміну від Huawei, чиє відключення від сервісів Android і Google було великим ударом), він може навіть не відчути цих санкцій в глобальному масштабі.