Google доопрацювала інтерфейс мобільного браузера Chrome

10.12.2020 - Просмотров: 22

Команда розробників Google випустила оновлену версію браузера Chrome для мобільних пристроїв. У новій версії браузера були вдосконалені засоби управління програмним продуктом.

Вихідне зображення: bloha.Ru

Google Chrome завжди мав досить мінімалістичний інтерфейс, щоб користувачі могли зосередитися на контенті. З цією метою в мобільній версії компанія навіть прибрала деякі функції в окремий підпункт (позначається іконкою з трьома точками), щоб збільшити корисний простір і не захаращувати екран смартфона безліччю віртуальних кнопок.

Джерело зображення: 9to5Google

Він містить функції для переміщення назад/вперед по інтернет-сторінках, додавання в закладки, завантаження файлів, відкриття нової вкладки, закладок, історії "Share", налаштувань і багато чого іншого. Раніше вони були написані тільки в тексті на темно-сірій смузі.

Оновлення Chrome 87 для мобільних пристроїв приносить іконки перед кожним елементом. Це зроблено для того, щоб всім користувачам було простіше орієнтуватися в додатку. Крім того, верхній елемент тепер виділяється більш яскравим кольором і не зливається з основним елементом.

Оновлення має приходити автоматично, але якщо ви хочете прискорити цей процес, то вам потрібно перейти до налаштувань, зупинити додаток і повернутися в Chrome. Після цього необхідно оновити браузер.

Google Chrome був вперше випущений в 2012 році і підтримувався на всіх версіях Android, починаючи з Android 4.0 Ice Cream Sandwich.