Google посилює контроль над паролями в своєму браузері Chrome

21.01.2021 - Просмотров: 48

Google зазначає, що найбільш безпечною стратегією з точки зору безпеки паролів є створення унікальної пари логінів і паролів для кожного сайту. А його менеджер паролів в Google Chrome покликаний допомогти Вам запам’ятати їх.

Він може створювати, зберігати та автоматично заповнювати паролі на веб-сайтах незалежно від того, який пристрій Ви використовуєте – комп’ютер, планшетний комп’ютер або мобільний телефон. Диспетчер також попередить його, якщо один з паролів, який він використовував для входу на сайт, буде зламаний.

Пошуковий гігант вирішив поділитися інформацією про випуск оновлень для Google Chrome, які, за його словами, повинні зробити управління паролями ще більш зручним і безпечним.

У новому Chrome 88 можна зробити просту перевірку пароля і швидко виправити його, підвищивши рівень безпеки. Google Chrome також пропонує користувачам оновлювати свої паролі, якщо облікові дані, введені при вході в систему, відрізняються від тих, що збережені в браузері. Chrome 88 дозволяє змінювати імена користувачів і паролі для різних сайтів в одному місці – ця функція вже доступна на настільних комп’ютерах і iOS-пристроях і з’явиться на Android в найближчі місяці.

Також зазначається, що в iOS було покращено захист даних з біометричною аутентифікацією для автозаповнення паролів (скоро з’явиться функція і Android). Крім того, Google спростив використання менеджера паролів на Android з функцією Touch-to-fill.

Нові функції Chrome 88 обіцяють з’явитися в найближчі тижні.