Проект Atari VCS не покинутий. Для ретро-консолі вже обраний вбудований браузер

16.12.2020 - Просмотров: 30

Довгоочікувана ретро-консоль Atari VCS, про плани випуску якої було оголошено в 2017 році, поступово перетворюється в настільний міні-ПК. Сьогодні розробники оголосили, що в якості вбудованого браузера в системі буде використовуватися Google Chrome. Це дозволить отримати доступ до веб-сайтів і повного набору додатків Google Workspace, включаючи Chrome, Docs і Meet. Крім того, система Atari VCS буде підтримувати більшість периферійних пристроїв ПК, від клавіатур і мишей до веб-камер.

На консолі буде встановлена операційна система ПК для завантаження, включаючи Windows, Linux і ChromeOS. У поєднанні з найбільш популярним браузером, вбудованим в систему з самого початку, це означає, що користувач відразу ж зможе використовувати ВКС в якості настільного міні-ПК без установки і налаштування додаткового програмного забезпечення.

Крім того, було представлено додаток VCS Companion для iOS і Android, яке дозволить використовувати мобільний пристрій в якості віртуальної миші і клавіатури в Chrome і інших додатках.

Нагадаємо, що СКС Atari дозволить вам грати в ігри для справжньої консолі Atari.

Якщо вірити авторам проекту, то перші копії СКС Atari вже відправляються на збір коштів. Попередні замовлення та роздрібні продажі повинні розпочатися на початку 2021 року. Комплект & quot; Все включено" з ретро-джойстиком і сучасним контролером коштує $390.