Tesla знову активізувала розробку вантажівок Semi і шукає фахівців

23.01.2021 - Просмотров: 34

Нещодавно опубліковані вакансії показують, що Tesla повертається до своїх заморожених на деякий час планів по запуску електричного вантажівки Semi – ініціатива була представлена в 2017 році, і з тих пір прогрес був дуже скромним. У трьох вакансіях компанія шукає співробітників для роботи на лініях з виробництва вантажівок в Спаркс, штат Невада. Там Тесла вже співпрацює з Panasonic з виробництва акумуляторів для своїх електромобілів.

Олександрія Sage / Reuters

Перші два завдання полягають в наймі інженерів-виробників, які будуть впроваджувати, розвивати і оптимізувати технології виробництва, пов’язані з напівфабрикатами. Вони будуть відповідати за оптимізацію складальної лінії, взаємодію з відділами проектування, тестування і контролю якості, вирішення виникаючих проблем, а також постійне вдосконалення і здешевлення процесів. Третя Посада-Інженер з якості на Gigafactory 1, який буде відповідати за операційне і технічне управління і контроль якості продукції, виробленої для Semi, а також її відповідність вимогам і специфікаціям Tesla.

Tesla оголосив Semi в листопаді 2017 року і сказав, що в той час поставки для клієнтів почнеться приблизно через два роки, з semi з максимальною дальністю дії 480 миль на одній зарядці оцінюється в 150.000 доларів і 800-кілометровий варіант дальності дії в 180.000 доларів. Компанія також зазначила, що без вантажу автомобілі зможуть розігнатися до 160 км/год за 5 секунд, а з вантажем в 36 тонн – до 100 км/год за 20 секунд.

Після замовлень на вантажні автомобілі від таких компаній, як Anheuser-Busch, DHL Group, PepsiCo, Pride Group і Walmart, Tesla оголосила про затримки виробництва напівфабрикатів під час публікації фінансових результатів за третій квартал 2019 року, а потім у квітні 2020 року. У червні минулого року генеральний директор Елон Маск розіслав всім співробітникам Tesla електронного листа із закликом налагодити масове виробництво напівфабрикатів.

Прийшов час зробити все, що в наших силах, і запустити Тесла напів в масове виробництво. Поки автомобіль знаходиться в обмеженому виробництві, що дозволило нам поліпшити багато аспектів дизайну", – зазначив він у той час. – Виробництво акумуляторів і трансмісій буде здійснюватися на підприємстві в Неваді, при цьому більша частина інших робіт, ймовірно, буде виконана в інших штатах. & Quot;

Але Тесла у своєму фінансовому звіті за 3-й квартал 2020 року лише двічі згадав про свою напів-ініціативу, заявивши, що проект знаходиться в розробці, і зазначивши, що він ще не визначився з місцем виробництва напівфабрикату в США.

В інтерв’ю на Європейській конференції в листопаді, Маск заявив, що Tesla прагне створити версію Semi, яка буде мати ще більший діапазон від однієї зарядки – до 1000 км. У компанії є кілька прототипів вантажівок Semi, які експлуатуються більше року. Але вона не сказала, коли може початися повноцінне виробництво Semi або батарей більшої дальності для нього.