Велике оновлення браузера Microsoft. Новий Edge приносить пошук в бічній панелі, синхронізацію відкритих вкладок, теми, сплячі вкладки і багато іншого

23.01.2021 - Просмотров: 6

Компанія Microsoft випустила велике оновлення для свого браузера сигнатур Edge. Стабільна версія Edge 88 зібрала багато цікавих функцій, які раніше тестувалися в каналах Beta, Dev і Canary.

Одним з найпомітніших нововведень є поява бічної панелі пошуку. Просто так-Результати пошуку тепер можна виводити на бічну панель, не виходячи з головної вкладки.

До кінця місяця всім користувачам буде доступна ще одна нова функція-можливість перегляду листів Outlook з нової сторінки вкладки. Для цього буде потрібно використовувати одну і ту ж обліковий запис як для Outlook, так і для Edge.

Користувачі також будуть задоволені можливістю синхронізації відкритих вкладок. Ця функція була доступна користувачам Chrome протягом багатьох років, але в минулому році Edge на основі Chromium дебютував без цієї корисної функції. Тепер Синхронізація відкритих вкладок доступна як на мобільних пристроях, так і на настільних комп’ютерах Edge. В основному розробники почали впроваджувати її пару тижнів тому, але тепер вона буде доступна всім без винятку користувачам.

Також не можна ігнорувати теми. Раніше Edge підтримував теми Chrome, а тепер Microsoft запустила власні теми для фірмового браузера. Microsoft створила 24 нові теми різних тем і стилів, вони змінюють нову сторінку вкладки, адресний рядок і інші елементи інтерфейсу.

Функція вкладок сну економить ресурси. Особливу увагу приділено роботі з паролями-запропоновано новий безпечний генератор паролів, паролі відслідковуються за допомогою контрольного списку витоків, спрощена процедура зміни паролів. Для макросів передбачений автоматичний перемикач профілів, що полегшує поділ роботи і особистого. І це ще не всі нововведення.