Відео: трейлер Little Nightmares II за участю ілюзіоніста Деррена Брауна

04.02.2021 - Просмотров: 21

Bandai Namco представила трейлер фільму Little Nightmares II за участю знаменитого ілюзіоніста Деррена Брауна. Фокусник прославився рядом книг і своїми яскравими виступами, продовжуючи традиції Девіда Копперфілда (David Copperfield). В опублікованому відео, як і в своїх книгах, Браун задає питання: * " Що таке нічні кошмари?& Quot;*

У ролику показані фрагменти з Little Nightmares II (локації, персонажі і вороги), а Браун розмірковує про природу страху: він пропонує не тікати від своїх кошмарів, а зрозуміти природу їх походження. Повернись і подивися на них. У другій частині гравці дізнаються продовження історії шостого і Моно. Героям належить в черговий раз подолати не тільки реальні перешкоди, а й психологічні потрясіння.

Цікаво, що, на відміну від оригіналу, користувач буде керувати персонажем Моно, а шостий, керований штучним інтелектом, буде супроводжувати його в подорожі. На думку авторів, штучний інтелект буде адекватно реагувати на дії гравця, допомагаючи йому вирішувати головоломки і при зіткненні з місцевими жителями.

Little Nightmares II вийде 11 лютого у версіях для ПК, PlayStation 4, Xbox One і Nintendo Switch. Випуски PlayStation 5, Xbox Series X і S будуть випущені до кінця цього року. Демо-версія в даний час доступна в Steam, GOG, PlayStation Store, Microsoft Store і Nintendo eShop.