AMD обійшла Intel на ринку настільних процесорів вперше за 15 років. Але це лише за даними PassMark

За даними PassMark Software, вперше за 15 років частка драмів на ринку настільних процесорів перевищила частку Intel. Точніше, на перший припадає 50.8%, А на другий — 49.2%.

Останній раз AMD перевершила Intel, за даними того ж джерела, був на початку 2006 року, і навіть тоді компанія лідирувала тільки на одну чверть.

У мобільному сегменті дані PassMark свідчать про те, що драм становить 16.3%, А в серверному сегменті — всього 1.4%, Що досить цікаво, так як виходить, що для настільного сегмента показники драмів сильно завищені щодо реальних, а для інших, навпаки, занижені.

Хоча насправді і лідерство драмів в одному сегменті, і його занижена продуктивність в інших пояснюються досить просто. Справа в тому, що дані PassMark беруться з певного джерела: результати тесту продуктивності. Звичайно, саме власники настільних ПК частіше за інших тестують свої процесори, а тест існує тільки для Windows. А перевага AMD пояснюється тим, що в даний час процесори AMD з кожним роком значно вдосконалюються, що змушує їх власників (і не тільки) частіше тестувати такі процесори. У випадку з Intel, на жаль, такої причини немає.

Якщо ви згадаєте останні більш адекватні дані по темі, то ви можете знайти їх в наших листопадових новинах.

Загрузка ...
PriceMedia