AMD показала, як працює EPYC на Zen 3, і пообіцяла більше подробиць пізніше

AMD виводить на ринок процесори на базі архітектури Zen 3 трохи повільніше, ніж можна було очікувати. Поки представлені Настільні та мобільні Ryzen 5000, але ні HEDT, ні серверні носії цієї архітектури не були випущені. Тим не менш, сьогодні під час презентації на виставці CES 2021 керівник компанії Lisa Su коротко згадала Міланські EPYC майбутнього покоління, в яких будуть знайдені 3 ядра Zen.

Очікується, що процесори

EPYC (Мілан) стануть логічним наступником існуючих процесорів EPYC (Рим), зберігаючи при цьому сумісність з існуючим сокетом процесора. Очікується лише зміна архітектури ядер Zen 2 на Zen 3 з природним збільшенням IPC на 19%, але без різких змін у кількості ядер, підтримці пам’яті або PCI Express.

Те, що випуск процесорів EPYC (Мілан) не за горами, було підтверджено сьогодні на виставці CES 2021 генеральним директором компанії AMD Лізою Су (Lisa Su). Під час презентації вона продемонструвала, як працює двопроцесорна система з 32-ядерними міланськими процесорами при моделюванні погодних явищ в спеціалізованому програмному пакеті WRF, який широко використовується в галузі. Швидкість моделювання порівнювалася з вирішенням аналогічної проблеми в двухсокетной системі з процесорами Intel Xeon Gold 6258r (28 ядер, 2.7-4.0 ГГц).

AMD стверджує, що при моделюванні 6-годинної погоди над континентальною частиною США система AMD була на 68% швидше системи Intel.

Як вже повідомлялося, компанія AMD планує оголосити подробиці про свої серверні продукти і екосистеми наступного покоління в 1 кварталі 2021 року.

Загрузка ...
PriceMedia