AMD продовжує радувати підтримкою. APU Ryzen 4000g і прийдешні CPU Ryzen 5000 будуть працювати на системних платах з чіпсетами 400-ї серії

Дуже цікаві настільні гібридні процесори Ryzen 4000g (Renoir). І хоча офіційно вони не призначені для безкоштовного продажу, ви все одно можете купити їх в магазинах, причому без особливих труднощів.

Однак офіційно вони працюють тільки з материнськими платами, заснованими на логічних наборах B550 і X570, тобто власники старих плат не можуть перейти на це покоління.

Але повідомляється, що все може змінитися в найближчому майбутньому, після випуску 5000 настільних процесорів Ryzen. Після цього APU Renoir нібито отримають підтримку від плат на чіпсеті серії 400. Таким чином, власники таких материнських плат і деяких менш ефективних процесорів зможуть модернізуватися.

Крім того, AMD оголосив, що майбутні процесори Ryzen 5000 все ще працюватимуть на деяких материнських платах з чіпсетами B450 і X470, але це будуть спеціальні моделі, які дозволять реалізувати таку підтримку без будь-яких обмежень.

Загрузка ...
PriceMedia