Для стимулювання продажів до кінця року Tesla дарує тримісячну підписку на автопілот

Засновник Tesla, Елон Маск, дав зрозуміти, що цей виробник не втрачає надії на поставку 500 000 електромобілів покупцям до кінця цього року. Для цього в поточному кварталі має бути відвантажено 181 тис.Електромобілів. За деякими даними, для стимулювання попиту компанія пропонує тримісячну підписку на "автопілот".

Початкове зображення: компанія Tesla

Елон Маск нещодавно визнала, що для електромобілів, що знаходяться в лізингу, було б розумно передбачити можливість щомісячної оплати "автопілота" та інших активних функцій допомоги водієві. Така послуга ще не запущена, але Electrek повідомляє, що торговим представникам Tesla було рекомендовано запропонувати безкоштовний тримісячний період використання функцій активної допомоги водієві клієнтам, які хочуть забрати свій електромобіль в цьому році. За подальше використання пакета опцій стягується додаткова плата в розмірі 10 000 Доларів США, і умови в цьому відношенні не змінилися.

Як пояснює основне джерело, власники електромобілів Tesla, які забрали свої автомобілі до кінця цього року, матимуть доступ протягом трьох місяців до функцій автоматичного управління при проїзді розв’язок на шосе, перемиканні між смугами руху при виїзді з міста, виклику автомобіля з прилеглої автостоянки, проїзді перехресть зі світлофорами і стоп-ліній. Нарешті, автомобіль, оснащений цими опціями, зможе самостійно паркуватися паралельно або перпендикулярно. Крім того, покупці електромобілів Tesla моделі 3 і Y в США можуть розраховувати на безкоштовне користування зарядними станціями протягом усього наступного року. Виняток становлять тільки базові версії електромобілів Тесла 3 зі стандартним асортиментом.

Загрузка ...
PriceMedia