Нове вдале рішення AMD може знайти застосування в відеокартах Intel наступного покоління. Мова про великий обсяг кеш-пам’яті

Перша дискретна відеокарта Intel, яка вже з’явилася в ноутбуках, зовсім незадоволена продуктивністю. Насправді вона заснована на тому ж GPU, який інтегрований у верхні CPU Tiger Lake, так що в іграх результати часто дуже схожі.

Але в наступному році Intel повинна випустити карту або карти на базі графічного процесора DG2. У тому числі, нам обіцяли дискретне настільне рішення. Про DG2 ходять різні чутки, приписуючи йому 128 або 256 обчислювальних блоків проти 96 в DG1, але нібито Архітектура буде оновлена.

Нові дані говорять про те, що однією з важливих особливостей DG2 є те, що Intel "подивилася" на AMD. Йдеться про те, що новий GPU нібито отримає дуже великий обсяг кеш-пам’яті третього рівня. Ніяких конкретних цифр не повідомляється, але цей кеш порівнюється з кешем AMD Infinity на новітніх відеокартах Radeon RX 6000. Кеш становить 128 МБ, що дозволяє адаптерам не зупинятися на відносно вузькій 256-бітної шині.

Ми поки не знаємо точних характеристик графічного процесора DG2, тому немає сенсу припускати розмір кешу або ємність шини, але саме рішення може бути реалізовано. Такий кеш, крім усього іншого, дозволяє підвищити продуктивність при збільшенні дозволу, і такі технології, швидше за все, стануть більш поширеними. Якщо відеокарти DG2 орієнтовані на середній ціновий сегмент, то великий кеш може дозволити їм забезпечити достатню продуктивність навіть в 4к завдяки перевернутості.

Загрузка ...
PriceMedia