Нові Tesla Model S отримали підтримку Cyberpunk 2077, Witcher 3 та інших ігор

Американська компанія Tesla анонсувала оновлену версію електромобіля Model S. Автомобіль може похвалитися не тільки зміненим зовнішнім виглядом і поліпшеними технічними параметрами, але і новим бортовим комп’ютером з продуктивністю 10 терафлопс, обчислювальної потужності якого цілком достатньо для запуску сучасних відеоігор.

Нова Tesla Model S отримала інформаційно-розважальну систему на базі комп’ютера, продуктивність якого порівнянна з нинішнім поколінням консолей, таких як PlayStation 5 і Xbox Series X. Якщо припустити, що заявлений виробником значення в 10 терафлопс відноситься до графічного процесору і Тесла не сильно перебільшує, то бортовий комп’ютер нової моделі S дійсно може скласти конкуренцію PlayStation 5 і Xbox Series X, які пропонують продуктивність в 10,28 і 12 терафлопс відповідно.

На одному з супровідних зображень анонса Model S можна побачити вбудований монітор інформаційно-розважальної системи, що пропонує пограти в знамениту гру "Відьмак 3" від CD Project. Очевидно, що покупцям Model S, роздрібна ціна якої знаходиться в районі 80 тисяч доларів, в майбутньому будуть доступні і інші ігри, але поки про це мало що відомо. Крім того, стає очевидним, що вам знадобиться геймпад для взаємодії з такими іграми, як The Witcher 3. Ймовірно, Бортовий комп’ютер сумісний з бездротовими геймпадами. В цілому нову Tesla Model S можна назвати гібридом автомобіля і консолі.

Він може грати в кіберпанк

  • Ілон Маск (@elonmusk) 28 січня 2021 року

Також варто відзначити, що глава Tesla Ілон Маск (Elon Musk) на своїй сторінці в Twitter зазначив, що потужності Бот-комп’ютера Model S достатньо, щоб грати в Cyberpunk 2077, але не уточнив, чи буде гра поставлятися разом з автомобілем.

Загрузка ...
PriceMedia