США внесли в чорний список десятки китайських компаній, включаючи SMIC і DJI

Сполучені Штати додали десятки китайських компаній, у тому числі провідного виробника бурундуків SMIC і виробника безпілотних літальних апаратів DJI, в чорний список Міністерства торгівлі.

Департамент стверджує, що SMIC був внесений до чорного списку через використання цивільних технологій у військових цілях і співпраці з китайськими військово-промисловими компаніями.

За словами міністра, департамент "не дозволить передовим американським технологіям допомогти побудувати збройні сили все більш войовничого противника".

Що стосується ді-джея, то компанія була внесена в чорний список за "широко поширені порушення прав людини". Та ж причина вказана для AGCU Scientech, China National Scientific Instruments and Materials, і Kuang-Chi Group. Всього в списку 77 компаній, 60 з яких — Китайські.

&Quot; Сполучені Штати будуть використовувати всі доступні контрзаходи, включаючи дії, щоб запобігти (китайські) компанії та установи від використання американських товарів і технологій в зловмисних цілях", — заявив держсекретар Майк Помпео.

Джерело зазначає, що для SMIC чорний список зараз мало що змінює. Для того щоб купувати передові товари і технології у американських постачальників, компанії, включені в "чорний список", повинні подавати заявки на отримання ліцензій, які підлягають суворому контролю. Але SMIC зіткнеться з цим тільки тоді, коли буде шукати ліцензії на високотехнологічне американське обладнання для виробництва мікросхем з довжиною хвилі 10 нм або менше.

Пекін засудив дії США, закликав "покласти край омані і необгрунтованому переслідуванню іноземних компаній" і попередив про помсту.

Загрузка ...
PriceMedia