Tesla дозволили постачати електромобілі в Ізраїль

Тесла отримав зелене світло, щоб імпортувати свої електромобілі в Ізраїль. Це вказує на швидкий початок продажів.

Тесла вже давно розглядає можливість виходу на ізраїльський ринок автомобілів. У минулому повідомлялося, що Тесла працював над відкриттям Сервісного центру і зарядної станції в Тель-Авіві. У той час автовиробник опублікував кілька відповідних оголошень про вакансії. У той час вважалося, що Тесла ось-ось почне приймати замовлення на електричні автомобілі в Ізраїлі, але цього не сталося.

Крім того, минулого року повідомлялося, що Тесла нібито працює над відкриттям дослідницького офісу в Ізраїлі. Ця інформація так і не була офіційно підтверджена. Тільки зараз, рік потому, Тесла отримав ліцензію на ввезення електромобілів в Ізраїль.

Джерело цитує ізраїльську газету " Глобус":

&Quot; американський виробник електромобілів"Тесла & quot; почне працювати в якості офіційного імпортера автомобілів в Ізраїль з 2021 року. Джерела повідомили Globes, що Tesla отримала ліцензію від Міністерства транспорту на комерційний імпорт своїх автомобілів, що дозволило їй почати повномасштабний імпорт без обмежень за обсягом. До цих пір "Тесла & quot; працював в Ізраїлі як"дрібний імпортер & quot;, що дозволяло йому ввозити до двадцяти автомобілів, в основному для тестування. Вперше автовиробнику була видана ліцензія на прямий імпорт і продаж автомобілів в Ізраїлі, а не через місцевого дилера або в партнерстві з дилером".

Тесла, як очікується, незабаром почне приймати замовлення з новим дозволом-в першу чергу, на модель 3. Після сплати податків і ввізних мит, вартість цього електромобіля в Ізраїлі почнеться з 78 000 доларів. Поставки почнуться в кінці року.

Загрузка ...
PriceMedia