Tesla наблизилася до Марса

Представлено офіційне відео компанії Sony PlayStation 5 (3 фото + Відео)

Sony, в рамках підготовки до якнайшвидшого початку продажів нового покоління ігрових консолей PlayStation 5, презентувала офіційне відео повного детального розбирання консолі. Таким чином, розробники намагаються показати найбільш привабливі сторони новинки, підготувати користувачів до PS5.

Детальніше

  • .

Представлена передсерійна модель електромобіля Audi E-Tron GT (9 фотографій)

Модель електромобіля Audi E-Tron GT вийде на ринок вже в кінці цього року і стане одним з найпотужніших серійних електромобілів. Перша презентація прототипу автомобіля відбулася ще в 2018 році, і з тих пір Audi показала кілька прототипів. Зараз компанія представила передсерійний зразок з оновленим дизайном, який досі зберігся в .

Читати далі

Segway представила перший смарт-електричний велосипед eMoped C80 (3 фотографії + відео)

Segway раніше оголосила про плани з виробництва нових моделей електромобілів, серед яких виділяється електричний велосипед eMoped, кодова назва C80. Тепер новинка була запущена на краудфандинговій платформі Indiegogo, де буквально в перші дні вже зібрано близько 350 тис.Доларів, при цьому для початку виробництва необхідно 10 вам.

Читайте далі

Аналітик представив перший огляд лінійки iPhone 13 (2 фотографії)

Компанія Apple ще не зробила офіційну презентацію лінійки iPhone 12, а перша інформація про майбутній модельний ряд iPhone 13 і інформація про час виходу третього покоління iPhone SE вже почали з’являтися в мережі. З посиланням на японську інвестиційно-банківську компанію Mizuho Securities, відому як.

Читайте докладніше

VAE Energy Caffeine Spray дозволяє носити в кишені до 30 порцій Еспресо (відео)

Компактний, легкий і практичний VAE Energy Spray, створений винахідниками з канадського стартапу, забезпечить споживачів кофеїном, еквівалент якого міститься в 16 енергетичних напоях або 30 порціях кави еспресо. Одноразовий пластиковий прилад оснащений вбудованим акумулятором, який дозволяє розпорошувати енергетичну суміш на.

Читати далі

У той час як Ілон Маска активно розвиває проект по відправці експедиції на Марс, його машина, з манекеном на борту, вперше наблизилася до Червоної планети на мінімальній відстані близько 7,4 млн. Км.

Компанія SpaceX запустила манекен Starman сидячи за кермом Tesla Roadster Ілона Маска в лютому 2018 року під час першого польоту важкої ракети "Сокіл". Тепер компанія офіційно оголосила, що "дует досяг ще однієї віхи" у своїй космічній подорожі.

&Quot;Зоряна людина" на Тесла підійшов до Марса на відстані 0,05 астрономічних одиниць або на відстані близько 7,4 млн. Км. Одна астрономічна одиниця — це середня відстань від Землі до Сонця, яке становить близько 150 мільйонів кілометрів.

За даними сайту whereisroadster.Com , відстежуючи політ Стермана і Roadster"дует" здійснює революцію навколо Сонця кожні 557 земних днів. На сьогоднішній день автомобіль і водій проїхали в космосі майже 1,3 мільярда миль (2,1 мільярда кілометрів). Пройдене в космосі відстань в 57 разів перевищує довжину всіх прокладених на Землі доріг.

Джерело: SpaceX

Вам сподобався пост? Приєднуйся до нас на Facebook!

Загрузка ...
PriceMedia