Угода з Xilinx дозволить AMD захиститися від коливань на ринку ПК

Фондовий ринок відреагував на офіційну заяву драмівського уряду про намір купити Xilinx, знизивши ціну акцій першої компанії, але це було пов’язано зі специфікою взаєморозрахунків між сторонами. Сьогодні є коментарі аналітиків, які бачать в цих паперах потенціал зростання до $100.

Джерело зображення: наприклад, фахівці Craig-Hallum пропонують в короткостроковій перспективі покластися на щоквартальний звіт компанії AMD, який показав не тільки високий попит на продукти бренду в клієнтському сегменті, але і показав більш сприятливий прогноз на четвертий квартал, ніж очікували аналітики. Угода з Xilinx, на думку авторів аналітичної записки, дозволить компанії AMD розширити охоплення ринку компонентів для дата-центрів, а також відкриє нові сегменти ринку з довгостроковими перспективами зростання доходів.

Як і їхні колеги, представники Barclays підвищують прогноз вартості акцій компанії до $100, вважаючи за краще порівнювати звіт компанії з заявами Intel, зробленими минулого тижня. У той час як останні скаржилися на зниження маржі операційного прибутку в серверному сегменті з 49% до 32%, генеральний директор AMD Ліза Су повідомила про рекордну виручку від серверних процесорів в третьому кварталі і висловила впевненість у здатності компанії і надалі збільшувати свою частку в сегменті. На її думку, Процесори EPYC новітнього міланського сімейства зможуть поширюватися на ринку швидше, ніж їх попередники римського покоління.

Фахівці Barclays вважають, що угода Xilinx дозволить AMD вийти на нові ринки, зменшивши свою залежність від ринку ПК, який в останні роки був стиснутий в абсолютному вираженні. Позитивна динаміка виручки в сегменті ПК в останні роки обумовлена тим, що компанія збільшує свою частку ринку. Довгострокові перспективи драмів, на думку аналітиків, виглядають набагато краще, ніж у Intel, так як остання на своєму шляху зіткнеться з різними труднощами.

Загрузка ...
PriceMedia