Кейси і чтиво тижня: радіо для котів, Хороші новини від Google і думки Дурова про життя

У цьому дайджесті ви дізнаєтеся, як на нас наживаються виробники товарів, на що замінити штамп «ваш дзвінок дуже важливий для нас», чому з покупцем для завершення угоди необхідно «поговорити», смартфон — це бомба уповільненої дії і як добути електроенергію за допомогою паперу і слини.

Кейси

  • Бізнес

Чи можна автоматизувати консалтинг? Як з паблік ВК виростити продукт? Ксенія Соломатіна, засновниця проекту «Розумний закордон», розповідає , як створювала автоматизовану освітню платформу, і на власному прикладі показує, як допущені помилки можуть нашкодити бізнесу.

Візуалізація ділової інформації стає важливим навиком сучасного професіонала. Кейс на тему , як під час ділових переговорів або презентацій представити дані про вашу компанію максимально зрозуміло, доступно і виразно.

Огляд Price MEDIA: Презентація нових Nokia 5.1 Plus і Nokia 6.1 Plus (фото, відео)

Холодильники, в яких рибалки і мисливці зберігають здобич, зазвичай коштують $30-$60 і досить швидко ламаються. Два брати з Техасу стали робити міцні і довговічні холодильники і продавати їх не за $30, а за $300. За десять років продажі досягли $500 млн на рік, а їх бренд оцінюють в $5 млрд.

Читайте також:

Кейс бренду Blackblack: одягнути дітей в Чорне і вийти на європейський ринок

&Nbsp;

  • Маркетинг

Автор цього блогу займається записом аудіореклами і автовідповідачів вже 10 років і вирішив поділитися реально крутими прикладами таких текстів. Вони не такі суворі, як ми звикли. Але хто сказав, що з клієнтом потрібно спілкуватися на «канцеляриті»? Адже «ваш дзвінок дуже важливий для нас» — штамп, який доведе будь-кого до сказу.

Негатив в соціальних мережах здатний позитивно вплинути на продажі, проте тільки після вирішення ситуації. Він також відмінно впливає на органічне охоплення постів, але бажано вибирати хайпові теми без шкоди іміджу бренду. Кейс на тему як випадково створити негатив в соціальних мережах і перетворити його в позитив.

Чтиво Price MEDIA: Як створювався Зоряний атлас: від контурів страуса до гравітаційних хвиль

&Nbsp;

  • SEO та PPC

Згідно з даними дослідження Kantar Media за липень 2018 року, близько 33% користувачів періодично користуються блокувальниками реклами, з них 44% — постійно незалежно від того, яким пристроєм користуються. Тому важливо ретельно працювати над якістю реклами в мережах, щоб користувачі звертали увагу на неї і клікали. Один з основних параметрів, що впливають на якість банерної реклами — її оформлення .

Хороший лендінг здатний швидко перетворювати відвідувачів на клієнтів. Якщо проекту потрібна Цільова Сторінка, можна запросто знайти веб-студію, яка з радістю його розробить. Але можна спробувати зробити це самостійно, використовуючи ці шість плагінів .

Брендова рекламна кампанія в 99% випадків приносить конверсії за ціною, значно нижче багатьох інших пошукових кампаній. На прикладі просування сайту з продажу автомобілів Kentavar.bg дізнайтеся, як за допомогою медійної кампанії підвищити впізнаваність бренду, а потім відстежити результати по запуску пошукової кампанії з брендовими запитами.

Читайте також:

Аналізуємо ефективність блогу: кейс WEBPROMOEXPERTS

Як контент-менеджеру використовувати SEO-платформу: 5 уроків і 1 домашнє завдання

&Nbsp;

Чтиво

  • Бізнес

Українські виробники продуктів харчування як можуть знижують собівартість своїх товарів. Нерідко — за рахунок довірливих споживачів, які часто ігнорують інформацію на упаковці. У першому півріччі 2018 року Держпродспоживслужба перевірила понад 2500 підприємств і виявила порушення в 40% випадків. Biz.liga.net Зібрала 6 прикладів маніпуляцій , які допомагають виробникам залізти нашу кишеню.

Українська система публічних закупівель ProZorro потрапила в поле зору західної преси. Розгорнуту історію її створення описав Британський відділ популярного видання Wired. Кореспондент Ролланд Ментроп відвідав резиденцію «Межигір’я», поспілкувався з людьми, що стоять біля витоків компанії, і в своєму матеріалі назвав платформу найпрозорішою в світі. AIN.UA Призводить адаптований переклад матеріалу.

Ексклюзив Price MEDIA: Денис Циганок, Lun.ua: «щоб вирішити проблему людей, ми повинні стати конкурентом Facebook і Google»

Якби автомобілі можна було пересилати по країні як посилки, наскільки подібний сервіс спростив би життя автомобільним дилерам, організаціям з корпоративними автопарками, компаніям з прокату авто і нам з вами? Пошта, що доставляє автомобілі вже існує: тут все , що потрібно знати про новий сервіс 1move.

У книзі «бізнес проти правил» журналіст Олексій Бєляков зібрав цікаві факти про підприємця Андрія Трубнікова, засновника Natura Siberica. Наводимо в скороченні главу про те, як косметичний бренд зумів потрапити на полиці великих рітейлерів і чим досі відрізняються продажі у власних точках.

Читайте також:

Варязькі гості: як H & amp;M відкривав перший магазин в Україні (фоторепортаж)

Всі підприємства, які відкрилися в Україні з 2015 року-інтерактивна карта

&Nbsp;

  • Маркетинг

2018 Рік без перебільшення можна вважати роком сильних змін: на зміну зростанню аудиторії соціальних мереж прийшло зростання користувацької активності, а класичні канали маркетингу продовжують поступатися своїми позиціями інтернет-каналам, серед яких все більший шматок бюджетів віджимають соціальні мережі. Володимир Миролюбов, CEO EPICSTARS, розповідає, що відбувається на ринку маркетингу впливу і дає прогнози щодо його розвитку.

Досі ігноруєте Instagram Stories і не використовуєте цей інструмент у своїх рекламних кампаніях? Ольга Трошина, старший фахівець з таргетованої реклами маркетингового агентства E-Promo, розповідає, чим можуть бути корисні для бізнесу історії в Instagram .

Уявіть собі, 77% клієнтів, які купують онлайн, хочуть перед покупкою поговорити з продавцем, а 50% заявили, що відсутність комунікації спонукає їх перервати процес покупки. Продавці в звичайних магазинах навчені мистецтву заманювання покупця, але як компанії домогтися цієї особистої взаємодії в Інтернеті? У живому чаті !

Вчені в області позитивної психології давно прийшли до висновку, що позитивний досвід робить людей щасливішими, і задоволення від чудового досвіду тривають довше, ніж від покупок матеріальних речей. Як же зробити щасливими своїх клієнтів ? Про інструменти Design Thinking, Customer Journey, нейромаркетингові технології розповідає Марина Безуглова, генеральний директор GfK Rus.

Пропустити відеорекламу — цілком природне бажання практично будь-якого користувача. Click.ru З’ясовує часті причини натискання на кнопку «Перейти до відео» і пропонує способи впоратися з ними.
з травня 2018 року діють загальні правила щодо захисту персональних даних GDPR. Найпростіше попередити людей про те, що ви збираєте їх персональні дані, за допомогою банера про використання cookie. У цьому пості про те, як додати такий банер на свій сайт за допомогою сервісу OneTrust і Google Tag Manager.

Читайте також:

10 Рад з SMM і 3 лайфхака по роботі з міжнародної маркетинг-командою

Google перевірив ефективність реклами на YouTube з допомогою фейкового бренду: які висновки потрібно зробити

Як створювати сайти: 33+ навчальних статті та відео

Що таке UX і UI, і чому UX-дизайнерів не буває

Перспективи Instagram IGTV: думки фахівців

&Nbsp;

  • IT

Платформа Mybridge проаналізувала близько 8800 торішніх проектів з машинного навчання з відкритим вихідним кодом і вибрала топ-30 . У цьому списку перераховані кращі бібліотеки для машинного навчання, датасети і додатки, опубліковані в період з січня по грудень 2017 року. При оцінці враховувалися Популярність, новизна і активність.

Поки власники iPhone впевнені, що невразливі, а власники Android думають, що досить дотримуватися акуратність, щоб не допустити установки шкідливих програм на смартфон, — вони в небезпеці . Стало відомо, що обидва ПО можна зламати через Bluetooth.

Чтиво Price MEDIA: бізнес відмовляється від тривалих нарад: як все встигнути за 5 хвилин

Існує величезна кількість інструментів біометричної ідентифікації: голос, серцебиття, ХОДА, малюнок вен, сітківка ока і багато інших. Ви не замислювалися, чому Facebook, компанія з капіталізацією в $1 трлн, яка може дозволити собі будь-який технологічний каприз, з усіх можливих варіантів і комбінацій вибирає. Розпізнавання обличчя? Про можливість нової глобальної катастрофи міркує Forbes.

Автор статті, переклад якої опублікував «Хабр», каже, що створив свій перший веб-сайт коли йому було 14 років, у вигляді шкільного проекту. І ще з тих давніх часів прагне до того, щоб те, що він робить, виглядало якомога привабливіше. З нами він ділиться цілою масою порад по дизайну веб-сторінок для розробників , включаючи величезний набір інструментів.

Читайте також:

Як «декодування цифрового світу» підірвало зал: топ-10 доповідей DotNext 2018 Piter

6 Корисних плагінів Jenkins для підвищення продуктивності

11 React Native бібліотек, які варто вивчити до кінця 2018 року

&Nbsp;

  • SEO та PPC

Робота digital-фахівця сильно зав’язана на аналіз трафіку, і в майбутньому буде все більше і щільніше зв’язуватися з аналітикою. У цій статті про те, як створювати запити до Logs API і вивантажувати сирі дані з Метрики за допомогою скрипта на Python, і націлена вона на широке коло читачів: від новачка до експерта.

Дзеркало сайту — абсолютна його копія, яка визначається за збігом контенту на сторінках Сайту з однаковими адресами. Як визначити і правильно налаштувати «дзеркала» ?

Кожен другий рекламодавець сумнівається, який спосіб погашення витрат більш вигідний в Google Ads і Яндекс.Директе . Тут все залежить від країни і валюти, яку ви вибираєте. У цьому блозі — про всі доступні способи оплати та оподаткування реклами в Україні, Росії та Казахстані.

Звичайний ремаркетинг показує недавньому відвідувачу загальну брендову рекламу. Динамічний-саме ті товари, які користувач раніше переглядав. Він більш персоналізований і, як наслідок, більш ефективний. Саме повне покрокове керівництво по налаштуванню динамічного ремаркетингу в Google ADS.

Чтиво Price MEDIA: В першу чергу — звільнити всіх керівників: як побудувати бізнес без ієрархії

&Nbsp;

  • Цікаве

«Ви не повинні здаватися, поки не придумаєте щось, що дійсно вас хвилює» — можливо, це є секрет успіху Павла Дурова, творця соцмережі «Вконтакте» і месенджера Telegram.

У інтерв’ю з американським підприємцем Патріком Деніелом він розповів про своє дитинство, філософію життя, способи приймати правильні рішення, і про те, чому відсутність уряду — це добре.

«Ви повинні позбутися голосів інших людей у вашій голове.Наши родичі, наші друзі, те, що вони вважають успіхом або невдачею, поганим або хорошим. Ми повинні повністю від цього позбутися. У певному сенсі ми повинні почати ігнорувати все, що інші люди думають або говорять про наші дії. Після цього ми повинні зосередитися тільки на тому, що нам необхідно» — Павло Дуров.

До ветеринара як на свято: Whiskas створила радіо для котів, які їдуть в автомобілі на прийом до лікаря. У ротації радіо Cat Calm Radio , яке можна послухати в онлайні — спеціальні пісні, які включають звук годування молоком і котяче бурчання. Вони повинні допомогти вашому вихованцеві заспокоїтися.

Чи довіряєте ви ЗМІ? Чи Можете ви відрізнити новину від фейку? Якщо ви недавно читали новину про те, що смартфон викликає сліпоту, можемо вас заспокоїти: це якраз був фейк. Зарубіжні, а слідом і українські ЗМІ, неправильно інтерпретували результати наукового дослідження, присвяченого впливу синього кольору на живі клітини. І масово додумали Висновки . Насправді, автори наукової роботи не вивчали ні реальні пристрої, ні їх вплив на людські очі.

Поява в повітрі дронів вже не викликає подиву: вони стали звичним явищем. Ентузіасти нових технологій досить давно і успішно використовують їх для зйомок великих концертів, масових заходів і тд. Однак коли мова заходить про використання індустріальних дронів в різних сферах бізнесу, виникає ряд питань щодо їх ефективності.

Ексклюзив Price MEDIA: Ігор ЗАЙЦЕВ: «для доставки повітрям потрібно вирішити три проблеми, а поки дрони стрижуть кущі і звільняють людей»

Технології всюди і не дивно, що доступ до них хочуть роздобути кіберзлочинці. При цьому використовують вони самі нетривіальні способи розкрадання грошей. Старший експерт відділу досліджень безпеки банківських систем Positive Technologies Ярослав Бабін розповідає, що робити користувачам, щоб захистити свої кошти , розплачуючись кредитною карткою в магазині, знімаючи готівку в банкоматі, а також під час онлайн-шопінгу.

Ви можете підвищити свою продуктивність, роблячи перерви протягом робочого дня. Письменниця Марта Бжоско розповіла в блозі Better Humans, чому відпочинок важливий і яким чином дати мозку відпочити .

Читайте також:

Втомилися від ділових зустрічей за кавою? Ось ще п’ять способів, як можна провести переговори

«Жорсткі» навички, якими повинен володіти менеджер по продукту

Найбільш затребувані навички в будь-якій кар’єрі

&Nbsp;

Наука

Людям, які звикли брати електрику з розетки, а батарейки купувати в супермаркеті, нелегко уявити собі життя в тих регіонах світу, де електрики, як і супермаркетів, немає в принципі. Однак і там Електрика тепер може з’явиться: амріканські вчені розробили паперову батарейку , де джерелом електроенергії служать бактерії.

Сучасний смартфон — бомба уповільненої дії. Літій, який міститься в акумуляторі, настільки вибухонебезпечний, що може спалахнути при контакті з водою. Конспект статті журналу Wired про те, як вчені в усьому світі шукають заміну літій-іонного акумулятора і які альтернативи є сьогодні.

А ви вже чули про»Ігорька»? Концерн «Калашников» показав концепт керованого робота, нібито отримав таку робочу назву. У майбутньому його можна буде застосовувати, зокрема, для вирішення бойових та інженерних завдань.

Читайте також:

Кишкові бактерії зроблять будь-яку донорську кров універсальною

Фантастичні прогнози: як у минулому бачили зв’язок майбутнього

Масштабна вибірка показала фактори, що сприяють старінню мозку

&Nbsp;

Новини

Assistant Google в новому оновленні додала в помічник одну незвичайну функцію. Тепер асистент на прохання «tell me something good (Розкажи мені щось хороше)» буде розповідати Хороші новини. Для Google-це ті, які розповідають про позитивні зміни у світі. Компанія називає це «журналістикою рішень».

На маркетплейсе Rozetka стала доступна послуга доставки товару на відділення «Укрпошти». Однак доставлять далеко не всі: основне обмеження по товарах, — не крихке і не важке. Термін доставки в обласні центри займе більше одного дня, в районні — двох, а в села від 3-5 днів.

«Яндекс» представив нову метрику для оцінки якості сайтів — індекс якості сайтів (Ікс). Після 27 серпня він буде відображатися в «Вебмайстрі » замість тематичного індексу цитування і буде розраховуватися алгоритмом на основі даних з пошуку та інших сервісів «Яндекса». У компанії уточнили, що новий індекс буде точніше відображати ситуацію у видачі.

Google Ads оновив дизайн адаптивних медійних оголошень. Нове оформлення більшою мірою відповідає виду креативів, створених вручну, так як це підвищує ефективність просування, йдеться в блозі Google. В оновлення увійшли: можливість додати логотип, новий шрифт і кнопка CTA, а також можливість в якості фону і основного кольору додати власні кольори.

Загрузка ...
PriceMedia