Кейси і чтиво тижня: супераналітика, інструменти з середньовіччя і багато трендів

В щотижневому дайджесті Price.ua про те, чому e-commerce необхідно йти в офлайн (хоча б віртуальний), як використовувати ROPO-тренд, створити успішну групу в соцмережах з нуля, а також докладний гайд по редизайну сайту і дуже багато свіжої аналітики.

&Nbsp;

Кейси

 • Бізнес

Інформаційні технології допомагають компаніям заробити мільярди, а тих, хто не встигає за прогресом, нова економіка карає без пощади. Шість історій про те, як штучний інтелект приніс компаніям неймовірний прибуток.

Ексклюзив Price MEDIA: Денис Циганок, Lun.ua: «щоб вирішити проблему людей, ми повинні стати конкурентом Facebook і Google»

З кожним роком все більше компаній впроваджують нові технології в процеси рекрутменту. Мета-залучати унікальних фахівців, мотивувати лінійних менеджерів і обдзвонювати по 10 000 кандидатів в секунду. І, звичайно, все це за допомогою AI. В кейсі — Досвід «Альфа Банку», Walmart, рок-групи Gorillaz і багатьох інших.

&Nbsp;

 • Маркетинг

Якщо ви мульти — або омніканальний підприємець, у якого є як онлайн-проект так і офлайн-представництво, вам вкрай необхідно розуміти: чи не даремно ви витрачаєте маркетингові бюджети. І в цьому питанні Ropo-аналітика допоможе. Про те, як використовувати Ropo-тренд в e-commerce — на прикладі «Цитруса».

Netflix став найпопулярнішим відеосервісом не сам по собі. У компанії працюють розумні фахівці, що відповідають за аналітику, контент і, зрозуміло, роботу з клієнтами. Сервіс привертає до себе увагу не тільки завдяки оригінальним серіалам, але і завдяки грамотній SMM-стратегії. Ось чому можна у нього повчитися.

Ексклюзив Price MEDIA: 5 кроків для просування на Amazon. Історія українця, який знайшов свою нішу

Успішна група в соцмережах з нуля : Оксана Селендєєва, засновник школи програмування для дітей CODDY, розповідає, як створювала групу в Facebook, в якій тепер 48 тисяч учасників, і пояснює, що робила, щоб її розкрутити.

Щорічно в світі запускається кілька тисяч стартапів, приречених на провал, і одна з причин провалу в неправильно вибудуваній роботі з абстрактною цільовою аудиторією. Як просто зацікавлених перетворити на постійних клієнтів? Своїм рецептом вибудовування ефективного діалогу з аудиторією ділиться Керуючий директор проекту «совість» Роман Василян.

Читайте також:

Зухвалий, як куля різкий: як робиться контент-маркетинг прямого відгуку

Як бренду попросити вибачення

Тренди контент-маркетингу 2018 (переклад дослідження Buzzsumo)

&Nbsp;

 • IT

3D-конфігуратори продуктів-це відносно нова тенденція в онлайн-маркетингу та електронної комерції.

Створення таких веб-додатків стало можливим внаслідок швидкого розвитку браузерної технології WebGL, що дозволяє малювати 3D-графіку прямо на веб-сторінках користувачів. На «Хабрі» про те, як зробити 3D конфігуратор без програмування і верстки.

[Gallery ids= » https://blog.price.ua/wp-content/uploads/2018/08/3d.png / з цього все починається., https://blog.price.ua/wp-content/uploads/2018/08/3v.jpg |.І цим закінчується»]

&Nbsp;

&Nbsp;

 • SEO та PPC

Контекст на бренд-один з найбільш очевидних шахрайських прийомів вебмайстрів при роботі по CPA. Сергій Бєлов, керівник агентства Adv.Сake , розповідає про те, чому ця схема все ще залишається поширеною формою обману в CPA-мережах і як правильно автоматизувати боротьбу з ним.

Багато хто до сих пір вважають, що відеореклама — це привілей «жирненьких» брендів, які мають у своєму розпорядженні бюджетами на велике охоплення і створення якісного ролика. Але ситуація змінюється. Досвід mebelvia показує, що не треба створювати карколомний креатив, щоб збільшити ROI в 1,7 разів, а кейс бренду BUTIK — що за допомогою відео інтерес до бренду можна збільшити на 108%.

Ексклюзив Price MEDIA: особистий досвід: як відмовитися від телефону і познайомитися з собою

Чтиво

 • Бізнес

9 Серпня стало відомо, що Rozetka.ua планує об’єднатися з групою EVO. Один із засновників холдингу EVO Микола Палієнко розповів про те, чому його компанія пішла на цю колаборацію, а власник «Розетки» Владислав Чечоткін повідав , навіщо йому знадобилася частка в EVO Group, коли очікувати схвалення угоди АМКУ і чи дійсно об’єднану компанію готують для продажу Amazon.

У всі часи стояло питання про ефективність використання якостей своїх людей. Середньовічні Вікінги, наприклад, для того, щоб згуртувати плем’я, використовували єдину мову, прагнення діяти і доповнювати один одного, природним шляхом поповнювати колектив і взаємодіяти всередині нього. Є п’ять інструментів корпоративної культури родом з середньовіччя, які працюють в колективі і успішно застосовуються такими компаніями як Southwest Airlines, Nordstrom, Mercedes та іншими.

Ексклюзив Price MEDIA: Ігор ЗАЙЦЕВ: «для доставки повітрям потрібно вирішити три проблеми, а поки дрони стрижуть кущі і звільняють людей»

Офлайн повертається . Покупцеві потрібні емоції, живе враження, можливість помацати товар в реальності, нехай і в «доповненої». Цей тренд, до речі, відмінно розуміють і провідні гравці e-commerce. В офлайн, наприклад, виходить Amazon, який контролює третину ринку електронної комерції в США.

Наприкінці липня цього року мережа «Сільпо» запустила мобільний додаток для своїх клієнтів. Мережа не стала першою, хто це зробив: на ринку вже є кілька додатків від інших компаній. Журнал AIN.UA підготував короткий огляд додатків українських рітейлерів : «АТБ»Ашана» та інших.

Кілька місяців тому з асортименту «Розетки» пропала техніка Apple. На маркетплейсі можна знайти будь-який гаджет компанії і без проблем його купити, але не у Rozetka, а у продавців-партнерів. З якої ж причини компанія прийняла рішення більше не продавати техніку Apple в Україні?

Читайте також:

Вогонь в очах: як провокувати викиди дофаміну у своїх співробітників

Copycat: що таке «фабрики клонів» і як з ними боротися

У відповіді за товар. Що загрожує російським інтернет-агрегаторам

Бірюзові окуляри. Як відмова від ієрархії руйнує компанії

&Nbsp;

 • Маркетинг

Поверхневий аналіз конкурентів в соцмережах кожен з нас так-бідно зробити може. А якщо копнути глибше? Як вивчити суперників і на що звернути увагу, щоб отримані дані допомогли вдосконалити контент-стратегію і домогтися кращих результатів при просуванні в Facebook, Instagram, VK, Twitter?

Редизайн — це повний перезапуск сайту, який стосується дизайну не тільки як картинки, але і як продукту. Коли і кому він необхідний? Докладний гайд по редизайну сайту з описом всіх етапів: аналітики, підготовки, проектування, розробки та впровадження нової версії сайту.
Ексклюзив Price MEDIA: Руслан ЖМАЧЕНКО:» власники сайтів ніяк себе не проявляють, ми лише бачимо гонку на швидкість від маркетологів »

Розлютити і змусити людину відписатися від розсилки просто-дотримуйтесь цих 7 радам ! З їх допомогою багато компаній вже успішно втрачають передплатників, отримують гнівні відгуки і викликають негативні асоціації.

Читайте також:

Особливо унікальні літери-чи потрібні компаніям власні шрифти

Маркетинг план-це не стратегія

&Nbsp;

 • IT

Сьогодні IT у всіх на слуху, але в кінці 90-х — початку 2000-х ні про яке аутсорсі і «опенспейсах» ніхто не чув. У компаніях панувала кабінетна система, а слово «офіс» звучало як щось модне і ультрасучасне. Тим часом в Україні вже тоді почали з’являтися перші фірми, які сьогодні входять до списку найбільших і найпрестижніших роботодавців країни. Портал DOU в своїй добірці показав, як вони виглядали на зорі свого існування.

Одного разу на Reddit засвітився цікавий пост, написаний Джорджем Дворським під назвою «10 алгоритмів, які правлять світом». У ньому автор спробував пояснити важливість алгоритмів в наші дні і склав список найважливіших для сучасного життя алгоритмів. Tproger на основі цього матеріалу склав свій список топ-10 алгоритмів . А також пояснив, як найкраще їх вивчати .

Читайте також:

5 Прийомів роботи з CSS, про які вам слід знати

Величезний список онлайн-інструментів для Android-розробників

66 Рекомендацій, що поліпшують навички програміста

 • SEO та PPC

Чому SEO-аудити такі » страшні, великі і дорогі»? Їх проведення пропонують багато агентств, а ось що потім робити з результатами — незрозуміло. Ольга Топал з агентства » Ольшанський і Партнери» розбирає Найчастіші питання і побоювання клієнтів щодо SEO-аудитів.

Чи знаєте ви як правильно виміряти ефективність інтернет-магазину ? Маркетолог сервісу з підвищення конверсії сайтів Pledry Дмитро Ткач розповідає про ключові показники ефективності e-commerce сайту. У його добірку увійшло 20 метрик.

Працювати з клієнтами в SEO складно. Раніше вони запитували, які посилання будуть закуповуватися, пишете ви тексти і чи використовуєте соціальні відгуки. Тепер задають тільки два питання: коли буде результат і які гарантії seo-фахівець може дати. Які параметри дійсно мають значення в SEO розповідає керівник агентства Олексій Паньшин в рамках секції «SEO в російськомовному інтернеті» на Baltic Digital Days.

Читайте також:

Як PPC-фахівцеві жити в цьому недосконалому світі?

Чек-лист з налаштування реклами в РСЯ-Інфографіка

Де крутити рекламу, якщо попиту немає?

Як перевірити швидкість завантаження і адаптивність сайту: 10 безкоштовних інструментів

&Nbsp;

 • Супераналітика

OLX опублікував рейтинг найпопулярніших позицій, які користувачі найчастіше шукали в першій половині 2018 року. Примітно, що з січня по червень українці стали більше цікавитися нерухомістю і люксовими fashion-брендами, а замість гаджетів шукали товари для дому. І хоча найбільше користувачів платформи цікавило «плаття», «кросівки» і «босоніжки», беззмінним лідером з 2014 року за кількістю запитів залишився «велосипед».

Аналітики з компанії RedMonk випустили черговий рейтинг популярності мов програмування , правда з невеликим запізненням: дані в ньому зібрані за червень 2018 року. Очолює список JavaScript, Swift випав з першої десятки, його місце зайняв Objective-C. Методологія RedMonk покладається на дві метрики: кількість питань про мову на Stack Overflow і кількість проектів з використанням мови на хостингу GitHub. На підставі цих характеристик і складений підсумковий графік.

Згідно з дослідженнями маркетингових сервісів Buffer і BuzzSumo , Популярність Facebook сторінок істотно знизилася. Виною тому-зимове оновлення новинної стрічки. Наводимо топ-5 висновків в результаті аналізу 43 млн постів в Facebook:

Число взаємодій з контентом сторінок знизилося більш ніж на 50%


Картинки все ще лідирують, хоча загальна кількість взаємодій з ними за останні 18 місяців зменшилася на 63%.


За цей же час кількість постів на всіх сторінках зросла на 24%.

Більше не означає Краще: при частоті постингу 5-9 публікацій в день середня сторінка збирає 2446 взаємодій, але при публікації менше одного поста в день — 3127.

Найбільше постраждали сторінки знаменитостей: для них за останні 18 місяців число користувацьких взаємодій знизилося на 70,6%.

Nielsen назвала топ-20 категорій FMCG, які купують зі знижкою: список очолюють засоби жіночої гігієни та зубні щітки — 75% і 64% відповідно. Далі йдуть товари непродовольчих категорій: підгузники, бритвені верстати, засоби для прання і тд. Зростання покупок за промоакціями на 10% за два роки говорить про те, що кількість промохантерів в Україні зростає — покупці все більше шукають товари за спеціальними пропозиціями і знижками.

Admixer представив статистику за результатами першого півріччя 2018 року рекламного інтернет-ринку. За часткою бюджету, як і в попередні періоди, в першій половині 2018 року лідирує Категорія «Продукти та напої», яка продовжує нарощувати свої діджитал-бюджети. Лідерами зростання серед категорій є «дитячі товари», «розваги» і «Фарма», які забезпечили зростання бюджетів у порівнянні з аналогічним періодом більш ніж на 80%.

Частка программатик бюджетів продовжує зростати, проте темпи зростання скорочуються. Серед форматів діджитал реклами відео займає топ в бюджетах рекламодавців — в середньому близько половини всіх бюджетів припадає на даний формат розміщення. Серед пристроїв, які використовують рекламодавці для доставки свого повідомлення споживачеві як і раніше лідирує десктоп з великим відривом, незважаючи на те, що частка мобайла і виросла майже на 10 пунктів.

Два роки тому обсяг десктопного трафіку вперше поступився першістю трафіку з мобільних пристроїв і планшетів. Але якщо останні за рік здали позиції на 13%, то мобайл продовжує нарощувати обороти. Олександр Кисельов, директор з маркетингу Ringostat, розповідає про те, як ці зміни відображаються в поведінці користувачів, і про особливості, які тепер варто враховувати.

Згідно з останнім дослідженням «a Window Into the Fashion Shopper’s World» офлайн-магазини все ще залишаються головним каналом продажів в індустрії моди. При цьому e-commerce не завжди впливає на рішення про закриття традиційних Рітейл-точок, а скоріше допомагає магазинам удосконалюватися і адаптуватися до потреб своїх клієнтів. Компанія Astound Commerce представила результати дослідження і спроектувала їх на український ринок онлайн-рітейлу в сегменті fashion, серед яких Prom.ua , Rechi.ua і LeBoutique.

Чтиво Price MEDIA: бунтівний шлях: як здатність порушувати правила призводить до успіху

 • Цікаве

Відомий факт: щоб просунутися по кар’єрних сходах, потрібно не тільки добре працювати, але і вміти вибудовувати відносини з начальством. Вчені з бізнес-коледжу Університету штату Орегон з’ясували , Як робити це найбільш ефективно, щоб не переборщати з підлабузництвом і хвастощами.

Більшість людей згодні з тим, що прокрастинація заважає досягненню цілей. Але як же позбутися від цієї поганої звички ? Бізнес-коуч Ной Сейнт-Джон пояснює, чому ми гортаємо соцмережі, замість того щоб працювати, і як з цим впоратися.

Вчені з Токійського університету та школи медіадизайну університету Кейо розробили роботизовані руки , Дистанційно контрольовані іншою людиною. Можливо, ці кінцівки одного разу допоможуть космонавтам у відкритому космосі, а може і будуть рятувати життя на відстані.

Для людей творчих професій концентрація особливо важлива. Але як бути, коли в голові безліч суперечливих думок, а потрібно терміново вирішити нагальні питання? Про те, що краще слухати , коли потрібно сконцентруватися, розповість Naked Science.

Читайте також:

Ваш стиль читання книг багато говорить про ваш інтелект — і ось чому

Річард Бренсон — про успіх, пригоди і роль невдач

5 Способів відучити себе від звички залипати в смартфон

&Nbsp;

 • Наука

11 Серпня з космодрому на мисі Канаверал успішно запустили дослідницький зонд «Паркер». Він стане найближчим до Сонця рукотворним об’єктом в історії людства:» Паркер » буде наближатися до сонця протягом 7 років і зробить 24 оберти навколо зірки. Навіщо NASA знадобилася ця місія?

Історії на тему «молекулярної пам’яті води» та інших шарлатанських матерій привчили публіку ігнорувати наукові новини, де повідомляється про відкриття у води ще якихось невідомих науці властивостей. Тим часом виявилося, що справжня наука як і раніше на таке здатна. Йдеться про транспорт іонів — властивості води, яке робить її універсальним розчинником і основою життя на планеті.

Більшість з того, що прийнято називати «долею», — від музичного слуху, математичних здібностей до ймовірності захворіти грипом майбутньої осені — залежить від історії поділів окремих клітин тіла. Гарвардські молекулярні біологи запропонували метод » генетичного штрих-коду» , який дозволить простежити історію буквально кожної клітини людського організму.

Чтиво Price MEDIA: життя після штрих-кодів: яким буде сканування товарів і. Людей

Читайте також:

Вчені передбачили підвищення температури в наступні п’ять років

&Nbsp;

Новини

&Nbsp;

Microsoft вивела з бети програму Your Phone, яка дозволяє дублювати контент з ПК на смартфон. Поки що додаток працює з Android-пристроями і його функціональність обмежена-Your Phone відображає тільки 25 останніх знімків на комп’ютері. Їх можна вільно перетягувати для роботи в інших програмах. У майбутньому розробники обіцяють додати синхронізацію повідомлень і повідомлень з Android на PC.

Сервіс Airbnb анонсував функцію спільного планування подорожей. Судячи з скріншотів, які представила компанія, користувачі Airbnb зможуть запрошувати людей до планування подорожі в рамках сервісу. Це допоможе кожному зберігати ідеї, вибирати відповідні квартири і планувати відвідування закладів.

Twitter Lite тепер в Україні — додаток розширив географію доступності до 43 країн. Twitter Lite-полегшена версія основного клієнта. Він призначений для користувачів, що знаходяться в регіонах з поганим покриттям, дорогим мобільним інтернетом і власників пристроїв З ОБМЕЖЕНОЮ пам’яттю: вага інсталятора не перевищує 3 МБ.

Чтиво Price MEDIA: Пастка розуму: як азартні ігри спотворюють реальність і ловлять на гачок

Київська команда розробників представила сервіс для створення форумів MyTalk. C його допомогою можна створювати спільноти для різних цілей-від шкільного форуму до служби підтримки на сайті компанії. На форумах, створених за допомогою MyTalk, користувачі зможуть брати участь в загальних обговореннях, а також листуватися особисто один з одним.

Google Analytics приступив до тестування Google Signals — нової функції, що дозволяє поліпшити ремаркетинг і крос-девайс звітність. Після її активації в існуючі функції Analytics додаються агреговані дані про користувачів Google, які включили персоналізацію реклами. В результаті рекламодавці отримують доступ до наступних можливостей: ремаркетинг в Google Analytics, функції звітів по рекламі, звіти за демографічними даними і категоріями інтересів, а також про взаємодії на декількох пристроях.

Загрузка ...
PriceMedia